Treasure Room

Treasure Room Szczegóły gry

RTP:
94%
Producent:
BetSoft
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
0.02
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
0.50
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

        Treasure Room to nowa produkcja studia BetSoft – ciekawa, klimatyczna i dobrze zrealizowana. Gracz wciela się w poszukiwacza przedwiecznych skarbów, wystarczająco odważnego, aby zapuścić się w opuszczone ruiny. Ten pięciobębnowy, progresywny automat 3D cieszy użytkownika aż dwudziestoma okazjami na wygraną w postaci linii zwycięstwa. Gra jest pełna oryginalnych, emocjonujących funkcjonalności, które urozmaicają rozgrywkę i zwiększają szanse na wzbogacenie się. W Treasure Room Online podstawy mechaniki są typowe jak na maszyny hazardowe – aby wygrać, należy utrafić przynajmniej trzy symbole w określonej kombinacji. Te mogą się jednak zliczać z lewej do prawej lub odwrotnie, co jest wielką zaletą gry. Hazardowe automaty zwykły oferować szanse o połowę mniejsze niż Treasure Room.

        Interfejs graficzny w Treasure Room jest na bardzo wysokim poziomie. Nie przedobrzono go i zachowano pewną prostotę potrzebną do ogarnięcia wzrokiem tego, co dzieje się na ekranie. Obcowanie z dobrze przemyślanym i zrealizowanym motywem poszukiwacza skarbów sprawia jednak przyjemność. Złotobrązowa kolorystyka wpisuje się w założenia twórców i buduje klimat. Linie zwycięstwa w formie złotych łańcuchów i oświetlające ekran pochodnie sprawiają, że chce się stawiać zakłady. BetSoft postarał się w przypadku tej gry. Maszyny jak ta bronią honoru gatunku.

        W grze zaimplementowano też wiele dopieszczonych funkcjonalności, które czynią ją jeszcze ciekawszą. Zaskoczeniem był dla mnie dopracowany tryb autoplay. Inne automaty online nie mają tak przejrzystego menu dla tej funkcji. W Treasure Room gracz może zaprogramować wybraną taktykę i określić, jak długo ma być ona stosowana przez komputer. To wielka wygoda dla tych, którzy nie mogą spędzać całego czasu przed ekranem, ale chcą pozostać u sterów. Warto jednak zostać przy komputerze dla tej gry! Jednoręki bandyta oferuje liczne bonusowe rundy, których trudno uświadczyć u innych producentów. Jedna z nich inicjuje się po trafieniu (co najmniej) trzech kalendarzy. Wówczas gracz przenoszony jest na bonusowy ekran z trzema drzwiami… Szczęście z kombinacją miecza i tarczy pozwala z kolei odkrywać dodatkowe nagrody na jeszcze innym bonusowym ekranie.

Symbole w Treasure Room:

  •         Klepsydra,
  •         Mapa,
  •         Niebieski klejnot,
  •         Szmaragdowy pierścień,
  •         Hełm,
  •         Monety,
  •         Klejnoty,
  •         Skrzynia ze skarbami,
  •         Kompas – dziki symbol,
  •         Złota tarcza – scatter,
  •         Tarcza i miecz – symbol nagradzający bonusem.        

Treasure Room to gra, której warto poświęcić czas ze względu na niezwykle urozmaicony gameplay. Nawet po kilku godzinach rozgrywki da się odkryć coś zupełnie nowego, co przykuje nas do tej gry na automatach na wiele kolejnych zakładów. Zagraj w Treasure Room za darmo już teraz! Nasza strona oferuje liczne darmowe gry. Treasure Room to jeden z automatów, które możesz u nas wypróbować – za darmo, bez rejestracji ani ściągania plików!

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
new
Demo slot
Cube Mania Deluxe
Producent: Wazdan
RTP 96%
Ocena 5.0
new
Demo slot
Age of Gods
Producent: Playtech
RTP 95%
Ocena 5.0
Demo slot
Book of Sirens
Producent: Spinomenal
RTP 96%
Ocena 5.0
Demo slot
Egypt Gods
Producent: Evoplay
RTP 94%
Ocena 5.0
Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 5.06.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
2.9

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena