Bingo online free to bardzo popularna gra liczbowa w kasynie online, która podbiła serca graczy na całym świecie. Jest to bardzo łatwa do zrozumienia pozycja, dlaczego stanowi doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Jeżeli od zawsze lubiłeś matematykę, sudoku lub najogólniej mówiąc liczby, powinieneś spróbować swoich sił w online bingo. Wiele kasyn oferuje tę grę, aby dopełnić swoją bibliotekę gier, natomiast uważamy, że jest to niedoceniany tytuł, który w najbliższej przyszłości może stanowić główną siłę w kasynach online.

W kasynach możesz zagrać w bingo online nawet za darmo, aby sprawdzić, czy ta gra Ci się podoba, natomiast jeżeli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tej grze, to czytaj dalej!

Od najbardziej popularnych
Od najnowszych
Od najstarszych
Nazwa (A-Z)
Nazwa (Z-A)
new
Demo slot
Extra Bingo
Producent: Wazdan
RTP 0%
Ocena 0.0
Demo slot
Go-Go Bingo
Producent: Woohoo Games
RTP 0%
Ocena 4.7
Demo slot
Candy Bingo
Producent: Salsa Technology
RTP 0%
Ocena 4.0

Co to jest gra Bingo za darmo?

W niemal wszystkich kasynach bingo gra, jest postrzegana bardziej jako loteria, natomiast jest to zupełnie inna pozycja. Zabawa w bingo polega na tym, że gracze otrzymują karty, na których znajdują się losowo wygenerowane numery. Wirtualny krupier wyświetla numery, które możesz zauważyć na ekranie, jakie to numery, a następnie Twoim zadaniem jest zakreślenie tych numerów na swojej karcie. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zakreśli wszystkie numery, które mają tworzyć określony wzór. Natomiast aby zaznaczyć swoje zwycięstwo, użytkownik musi wykrzyczeć BINGO!

W wersji wirtualnej gracz co oczywiste nie możesz krzyczeć, dlatego w takiej sytuacji naciska on określony przycisk na ekranie, który informuje resztę graczy, że nastał koniec rundy, a karty z nowymi numerami zostaną za chwilę rozdane. Aby zwiększyć swoje szanse podczas gry, niektórzy gracze mogą kupić wiele kart z numerami, gdyż wtedy trafienie określonej kombinacji numerów jest znacznie łatwiejsze. Oczywiście większa ilość kart powoduje także znaczne uszczuplenie salda, natomiast potencjał na osiągniecie sukcesu, także znajduje się na wyższym poziomie. W kasynach online bingo jest dostępne w różnych wariantach i poziomach trudności. Trudniejsze wersje wymagają znacznie szybszego działania i układania bardziej złożonych wzorów.

Typy gier Bingo online za darmo

W kasynach online możesz znaleźć różne gry bingo. Można w nie zagrać nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również na urządzeniach mobilnych. Poniżej przedstawiliśmy kilka rodzajów gier bingo, w które możesz zagrać. Mianowicie omówimy najpopularniejsze odmiany takie jak bingo z 75, 80 oraz 90 kulkami.

75 Ball Bingo

Bingo z 75-kulkami to popularna gra losowa, która w ostatnim czasie w Polsce jest szczególnie lubiana. Do gry w tej odmianie używa się karty, na której widnieje 25 kwadracików ułożonych w 5 kolumnach i 5 rzędach. Każdy kwadrat zawiera od 1 do 75, a każda kolumna liczy z jednego określonego zakresu (przykładowo pierwsza kolumna może zawierać zakres liczb od 1 do 15). Użytkownicy będący w grze zakreślają liczby na swoich kartach w tempie ustalonym przez prowadzącego rozgrywkę. Celem tej gry jest bycie pierwszą osobą, która ułoży wszystkie numery na ustalonym wcześniej wzorze. Wzory mogą być różne. Przykładowo może to być jedna kolumna lub cztery rogi. Wybór jest duży, a wszystko zależy od wcześniejszych ustaleń.

80 Ball Bingo

Ta odmiana bingo gry za darmo z 80 kulkami jest kolejną wersją popularnej gry kasynowej, która tym razem wykorzystuje kartę o siatce 4 × 4 z 80 ponumerowanymi kulami. W przeciwieństwie do wersji, która została omówiona poniżej, ta nie wykorzystuje standardowego napisu B-I-N-G-O znajdującego się na kolumnach.

Karta do gry z 80 kulkami ma 4 kolumny w różnych kolorach, z których każdy reprezentuje inne zakresy liczb. Czerwony jest przeznaczony dla numerów od 1 do 20, żółty dla numerów 21-40, niebieski 41-60 a srebrny dla numerów 61-80. Liczby na karcie są ułożone losowo w każdej kolumnie.

Ta gra w bingo tradycyjnie odbywa się w takiej samej formie, gdzie gracze zaznaczają odpowiednio numery na swoich kartach, podczas gdy prowadzący czyta kolejne numery. Ten, kto pierwszy ułoży numery na ustalonym wzorze, krzyczy BINGO i wygrywa rundę.

90 Ball Bingo

Jest to najpopularniejszy rodzaj gry online bingo. Wszystko dlatego, że wersja ta jest najczęściej spotykana w kasynach naziemnych. Na każdej karcie w tej odmianie znajdują się 3 rzędy, z których każdy ma 5 liczb. Pojedyncza karta zawsze będzie miała 15 liczb. Ponadto system nagradzania w tej grze różni się od innych.

Pierwsza nagroda jest przeznaczona dla gracza, który zbierze numery w jednym poziomym rzędzie. Druga nagroda jest przyznawana dla osoby, która ukończy 2 rzędy, z kolei trzecia dla gracza, który będzie miał w swojej kolekcji wszystkie numery. Bingo zasady przewidują największą nagrodę dla gracza, który będzie miał tzw. Full house.

Inne rodzaje Bingo online

W kasynach online dostępne są także inne odmiany gry bingo online za darmo, które omówiliśmy poniżej:

  • Szybkie bingo: W tę wersję bingo online za darmo bez rejestracji gra się nieco inaczej niż w inne. Gracze, zamiast grać do momentu uzbierania wszystkich numerów, przerywają grę po określonym czasie i wygra ten, kto będzie miał najwięcej zaznaczonych numerów na karcie.
  • Bingo z szablonem: Ta bingo gra online przewiduje istnienie specjalnej karty z określonym wzorem, a wygra ta osoba, która zdoła go ułożyć z wyczytanych numerów.
  • Slingo: W tej wersji zamiast liczb wykorzystywane są obrazy. Jest to poniekąd połączenie automatów online i tradycyjnego bingo.

Zasady gry w bingo za darmo online

Bingo, ma bardzo łatwe zasady, dlatego nie trzeba posiadać specjalnej wiedzy, aby można było w nią grać i wygrywać. W wersji internetowej zamiast ręcznego zaznaczania numerów na karcie będzie to działo się automatycznie. Numery również nie będą wyczytywane, ale będą pojawiać się w odpowiednim okienku na Twoim ekranie. Na ogół reszta zasad pozostaje bez zmian.

Taktyki gry w bingo online za darmo

Obecnie popularność, jaką ma gra bingo sprawiła, że użytkownicy kasyn poza samą dobrą zabawą, chcą również zwiększać swoje szanse poprzez zastosowanie określonych taktyk. Opracowanie strategii może sprawić, że wygrane będą pojawiać się często, natomiast pamiętajmy, że gra w bingo online to tytuł bazujący na szczęściu dlatego ciężko przypisać moc określonym taktykom. Poniżej omówiliśmy najczęściej wykorzystywane strategie przez graczy:

  • System od Granville: Ta strategia przewiduje, aby wybierać te liczby, które znajdują się najbliżej mediany. Przykładowo w odmianie z 90 kulkami taką liczbą będzie 45.
  • System Tippetta: W tej strategii gracz powinien wybierać jak najwięcej kart, natomiast zbyt duża liczba kart może wprowadzić chaos do gry.
  • Tryb Auto-Daub: Zasada tej strategii polega na tym, że zaznaczaniu ogłoszonych numerów, aby można było bardziej skupić się na tych numerach, które jeszcze nie zostały wyczytane.

Jaką historię mają bingo gry

Historia bingo sięga lat 90, kiedy to w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze kasyna online. W tym okresie bingo było bardzo proste z przeciętną grafiką i małą liczbą opcji gier. Jednakże wraz z rozwojem technologii i wzrostem zainteresowania grami hazardowymi, bingo także ewoluowało. Obecnie gracze nie muszą zastanawiać się jak grać w bingo, ponieważ jest to popularna gra, której zasady znają nawet początkujący gracze.

Bingo za darmo na urządzenia mobilne

Obecnie niemal wszystkie gry są zoptymalizowane z urządzeniami mobilnymi, ponieważ gracze coraz częściej rezygnują z komputerów stacjonarnych na rzecz smartfonów, które są znacznie bardziej poręczne i wygodne, a w dodatku gracze mają je stale przy sobie, co umożliwia zabawę dosłownie z dowolnego miejsca. Do gry potrzebne jest jedynie połączenie z siecią.

Gry mobilne funkcjonują dzięki technologii HTML5, która idealnie prezentuje wszelkie treści, które są wyświetlane na ekranie urządzeń mobilnych. Wiele kasyn oferuje także dedykowane aplikacje, które można pobrać na swój sprzęt, aby uzyskiwać jeszcze szybszy dostęp do gier bingo zarówno w wersji demo, jak i gry na prawdziwe pieniądze.

Co ciekawe wiele kasyn online, aby zachęcić graczy do korzystania z ich aplikacji, proponuje atrakcyjne premie dla tych osób, które się na to zdecydują. Jak wiemy, promocje potrafią wywierać ogromną presję, dlatego z całą pewnością taki zabieg marketingowy na pewno działa.

Bingo online za darmo — podsumowanie informacji

Bingo to bardzo prosta gra, w którą mogą grać wszyscy gracze bez względu na doświadczenie czy umiejętności. Bingo, w które można zagrać w kasynach stacjonarnych z pewnością jest bardziej emocjonująca, ale również zabawna, ponieważ niektórzy gracze bardzo dobrze wczuwają się w rolę i w przypadku zebrania wszystkich numerów np. w jednej kolumnie potrafią bardzo głośno krzyczeć, aby zaznaczyć swoje zwycięstwo. W wersji elektronicznej gracze są pozbawieni takich atrakcji, ponieważ numery nie są odczytywane a wyświetlane na ekranie, z kolei gracz także nie musi zaznaczać numerów na karcie, ponieważ wszystko odbywa się automatycznie.

Już teraz sprawdź najlepsze bingo, które znajdują się na naszej witrynie lub wybierz jedno z polecanych przez nas kasyn, aby doświadczyć prawdziwych hazardowych emocji.

FAQ

Czy trzeba mieć specjalną wiedzę, aby móc grać w bingo za darmo online?

Bingo w wersji demonstracyjnej to gra odpowiednia dla wszystkich graczy. Jednakże z uwagi na to, że jest to gra polegająca całkowicie na szczęściu, nie trzeba posiadać żadnych umiejętności, aby w nią grać.

Jakie są najpopularniejsze rodzaje bingo, w które mogę zagrać w Internecie?

Istnieje wiele znanych odmiany bingo. Najpopularniejsze warianty to bingo z 75, 80 i 90 kulkami.

Jakie są podstawowe reguły gry w bingo za darmo online?

Przede wszystkim musisz notować wszystkie numery, które są wyczytywane przez krupiera, a gdy będziesz mógł ułożyć wygrywający wzór, należy krzyknąć BINGO!

W jakich miejscach mogę zagrać w bingo za darmo online?

W bingo za darmo możesz zagrać na naszej witrynie. Jeżeli jednak chcesz zagrać na prawdziwe pieniądze, sprawdź listę polecanych przez nas kasyn i załóż swoje konto.