Tales of Krakow

Tales of Krakow Szczegóły gry

RTP:
93.3%
Producent:
NetEnt
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
30
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie

Kraków, czyli polonicum od Net Entertainment

Tales of Krakow, bo tak w oryginale brzmi nazwa slota, nawiązuje do historii Krakowa i legend związanych z tym miastem. Wśród symboli znajdziemy między innymi jednoznacznie kojarzące się z grodem Kraka wizerunki króla Bolesława, Hejnalisty i Smoka wawelskiego. Tak jak liczne hazardowe gry online Tales of Krakow to slot video o pięciu bębnach i maksymalnie trzydziestu liniach wygrywających. Do dyspozycji mamy monety o nominałach od 0,01 do 0,10, na każdą z linii możemy postawić od jednej do czterech monet, zatem maksymalna kwota zakładu może wynosić 12 euro (30 x 4 monety o nominale 0,10).

Król Bolesław w roli mnożnika

Podobnie jak inne gry typu jednoręki bandyta, Tales of Krakow wykorzystuje w trakcie rozgrywki symbole wild i scatter. Wild, reprezentowany przez ikonę diabła, zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem scattera. Symbole wild tworzą najwyżej płatną kombinację – za trafienie pięciu takich ikon zostajemy nagrodzeni premią wysokości 7,500 monet. W Tales of Krakow online symbol scatter funkcjonuje jako mnożnik kwoty zakładu. Na scatterze widnieje portret króla Bolesława, uzyskanie kombinacji składającej się 5 takich symboli oznacza pomnożenie naszego zakładu przez 200! Dodatkowo zostajemy nagrodzeni 12 darmowymi spinami, podczas których wszystkie wygrane są potrajane.

Poczciwe smoczysko częstuje jajami

Do smoka wawelskiego na trwałe przylgnęła etykieta czarnego charakteru, jednak w grze Tales of Krakow, zamiast przypiekać amatorów hazardu ogniem, obdarowuje ich rundami bonusowymi. Bonus aktywuje się po trafieniu trzech symboli smoka na linii wygrywającej. Podczas tej rundy zostajemy przeniesieni do jaskini bestii. Naszym zadaniem jest wybieranie smoczych jaj, w których ukryte są różne kwoty pieniędzy. Jaj jest 11, a runda kończy się z chwilą wytypowania pustego jaja.

Podstawowe parametry maszyny hazardowej Tales of Krakow

 • typ: video slot
 • liczba bębnów: 5
 • liczba linii wygrywających: 30
 • stawki zakładów: od 1 do 4 monet na linię
 • nominały monet: od 0,01 do 0,10
 • symbol wild: tak, ikona diabła
 • symbol scatter: tak, wizerunek króla Bolesława
 • darmowe spiny: tak, 12
 • mnożnik: tak, od 2x do 200x
 • runda bonusowa: tak
 • autoplay: tak
Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
Demo slot
Sweet Bonanza
Producent: Pragmatic Play
RTP 96%
Ocena 4.4
Demo slot
Book of Ra
Producent: Novomatic
RTP 92%
Ocena 4.9
new
Demo slot
Book of Oz
Producent: Microgaming
RTP 96%
Ocena 5.0
new
Demo slot
Book of Pharao
Producent: Amatic
RTP 93%
Ocena 5.0

Gry na automatach kontra krakowski spleen

Tales of Krakow to interesująca próba wprowadzenia polskiego folkloru między automaty online. Wybór Krakowa nie powinien nikogo dziwić – firma NetEnt ma tam jeden ze swoich oddziałów. Grę można śmiało polecieć fanom fantasy i lokalnego, krakowskiego folkloru. Zagraj w Tales of Krakow za darmo na stronach naszego portalu. Nie wymagamy od użytkowników rejestracji ani instalowania żadnych plików.

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 5.06.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
4.0

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena