Space Wars

Space Wars Szczegóły gry

RTP:
96.8%
Producent:
NetEnt
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
40
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
0.5
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak

Space wars za darmo

Space wars to automat do gry od producenta Netent, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to gra, podczas której lądujemy w przestrzeni kosmicznej i naszym oczom ukazuje się wiele różnych kosmitów na walcach losujących. Space wars to dosyć unikalna gra, na pewno jest jedną z bardziej unikalnych wśród gier slotowych dzięki swej tematyce. Na pewno nie możemy powiedzieć, że jest to owocówka.

Nawigacja w slocie Space Wars jest naprawdę prosta. Na dole ekranu gry mamy coś na kształt panelu sterowniczego w statku kosmicznym. Mamy tutaj 40 linii, które możemy wartościować za pomocą opcji Level, która to z kolei zwiększa nasz zakład.

Co ciekawe, w tej grze widzimy symbole bardzo podobne do kosmitów zaprezentowanych w filmie Monsters, inc.

Spróbuj zagrać w tę grę już dzisiaj na naszej stronie! Możesz to zrobić całkowicie za darmo i bez rejestracji!

Space wars slot – szczegóły gry

Na samym początku ważne jest ponowne zaznaczenie, że nie możemy zmieniać ilości obstawionych linii w slocie Space wars. Jest to domyślna wartość. Możemy jednak zmieniać wagę naszych zakładów za pośrednictwem opcji Level jak już zostało to wcześniej wspomniane. Poziom tej wagi wynosi od 1 do 10. Ponadto gracz staje przed slotem, który ma 5 kolumn oraz 4 rzędy.

Grafika w Space wars robi wrażenie. Symbole są bardzo wyraźne i widać, że Netent  przyłożył do tego dużą wagę. Ponadto samo wylosowanie zwycięskiej linii jest bardzo efektowne. Zwycięska linia podkreślana jest przez wiązkę energii przechodzącą od symbolu do symbolu. Ostatnim urzekającym szczegółem graficznym wartym wspomnienia jest na pewno komora lub słoik, w którym lądują wylosowane przez nas symbole będące różnego rodzaju kosmitami. Widok tych symboli w słoju jest naprawdę przekomiczny.

Przejdźmy więc do sedna. Zobaczmy, jak wygląda sama rozgrywka Space wars.

Zaraz po przejściu do ekranu Space wars witają nas postacie wesołych kosmitów oraz panel sterowania na samym dole ekranu. Po lewej stronie widzimy przycisk kierujący nas do najważniejszych informacji, w tym do informacji o potencjalnych mnożnikach za wylosowanie określonych symboli. Również po lewej stronie znajduje się opcja Level, dzięki której zwiększamy wagę naszego zakładu. Na samym środku mamy przycisk rozpoczynający losowanie, po lewej stronie tego przycisku mamy opcje automatycznej gry. Po prawej stronie tego przycisku mamy możliwość postawienia maksymalnego zakładu.

Po prawej stronie panelu sterowania widzimy nasze saldo oraz napis coins, który określa ilość postawionych przez nas kredytów, możemy ją oczywiście zwiększać lub zmniejszać.

Jak wygrać w Space Wars?

Na to pytanie również śpieszymy z odpowiedzią. W końcu jest to ważne dla każdego gracza.

Na drugim lub czwartym walcu mogą objawić się nam symbole wild, stanowią one substytut dla dowolnego brakującego nam do zwycięskiej linii symbolu.

Pierwsza linia losująca daje nam z kolei możliwość wylosowania dodatkowego spina.

Przejdźmy więc do wartości poszczególnych symboli, będzie ona podawana najpierw dla 5 wylosowanych symboli, potem dla 4 a ostatnia wartość dotyczyć będzie 3 symboli:

  • Najwyżej punktowanym symbolem jest kryształ. Daje on nam mnożniki 1000, 250 oraz 30
  • Kolejnym symbolem jest ośmiornica. Tutaj możemy liczyć na mnożniki 400, 125 oraz 20
  • Następnym symbolem jest żółty kosmita z czułkami. Mnożniki wynoszą 200, 75 oraz 15
  • Zielony i uśmiechnięty trójoki kosmita daje nam mnożniki 176, 60, 10
  • Niebieski kosmita z wielkimi ustami daje mnożniki 150, 50 oraz 10
  • Fioletowy jednooki kosmita daje mnożniki 125,40 oraz 10
  • Brązowy kosmita daje nam mnożniki 60,20 oraz 4
  • Zielony kosmita z czułkami wyglądający na smutnego daje nam mnożniki 50, 20 oraz 4
  • Ostatnia trójka kosmitów daje nam mnożniki 40, 15, 2

W automacie do gry Space wars najważniejsze jest odpowiednie określenie levelu, na którym chcemy grać. Jest to jeden z nielicznych elementów, które możemy zmienić. Musimy więc dopasować go do naszych możliwości.

Spróbuj i zobacz sam, jak śmieszni potrafią być kosmici zamknięci w słoik, których możesz tam umieścić poprzez wylosowanie zwycięskiej linii. Jak widać, symboli jest dużo, więc możesz mieć dużo zabawy podczas zapełniania tego słoika różnymi kosmitami.

Bonusy w Space wars

Jest ich kilka, więc nie można tak bardzo narzekać. Jednym z nich jest oczywiście karta wild, która dodaje nam brakujących symboli. Kolejnym bonusem jest re-spin, gwarantujący nam dodatkowego spina po wylosowaniu symboli. Niestety jak widać nie możemy liczyć na nic więcej poza re-spinem. Wielka szkoda, że gra Space wars o tak barwnej grafice nie przyciąga do siebie graczy również bonusami, które jakby nie patrzeć są jednym z elementów, na które gracze zwracają uwagę.

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
new
Demo slot
Cube Mania Deluxe
Producent: Wazdan
RTP 96%
Ocena 5.0
new
Demo slot
Age of Gods
Producent: Playtech
RTP 95%
Ocena 5.0
new
Demo slot
Hall of Gods
Producent: NetEnt
RTP 95%
Ocena 4.0

Czy warto zagrać w Space wars?

Oczywiście, że tak! Gra charakteryzuje się RTP na poziomie 96,80%, nie jesteśmy więc skazani na niskie RTP szybko wysysające z nas środki naszego salda. Ogromną zaletą jest oryginalna grafika oraz efekty podczas losowania zwycięskich linii. Wadą jest niestety brak możliwości wylosowania dużej ilości darmowych spinów. Warto zagrać w tę grę, chociażby z powodu śmiesznych efektów specjalnych, które czekają na gracza.

U nas możesz zrobić to za darmo, bez rejestracji i wpłacania środków. Spróbuj swoich sił już dzisiaj na naszej stronie!

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 5.06.2024
Publikacje: 313
Ocena gry od naszych ekspertów
2.5

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena