Sharky

Sharky Szczegóły gry

RTP:
95.03%
Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
9
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.5
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

        Sharky jest wyprodukowanym przez studio Novomatic video automatem, którego motywem przewodnim są przestworza oceanu i siejący na nich postrach piraci. Mechanika tej gry (jednoręki bandyta) opiera się na pięciu bębnach i maksymalnie dziewięciu liniach zwycięstwa – użytkownik ma możliwość wybrania, z ilu będzie chciał korzystać przy każdym zakładzie. Korzystający z tej gry hazardowej na automatach może wygrać darmowe respiny. Rozrywkę urozmaicają również symbole dziki i scatter.

 Estetyka interfejsu

        Jak zostało już wspomniane, tematyka gry (automaty ten motyw już widywały) oscyluje wokół tematu piratów. Najcenniejsze symbole przedstawiają więc obrazy powiązane z morskimi przygodami. Niebieska kolorystyka również wpasowuje się w motyw wiodący. Interfejs jest przejrzysty i przyjemny dla oka. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się zawsze w zasięgu wzroku i nie ma potrzeby przeklikiwania się przez zbędne okienka. Tabelę zwycięstw i samouczek można przywołać jednym kliknięciem.

Symbole

        W Sharky online występuje zarówno dziki symbol, jak i symbol scatter. Ten pierwszy reprezentowany jest przez obraz pirata i nagradza gracza mnożnikiem do zakładu o wartości od 2 do nawet 5,000. Zastępuje też każdy symbol oprócz scattera. Nieodłączna kompanka każdego korsarza, papuga, może pomnożyć bogactwa gracza przez 500. Maksymalna wygrana w Sharky to 500,000 monet.

        Nietypowy jak na maszyny hazardowe symbol scatter aktywuje wylosowanie statku na bębnie pierwszym, a wyspy na piątym. Nagrodę dla gracza stanowi aż dziesięć darmowych respinów, warto więc starać się o te przywilej.

        Pozostałe symbole to:

  •         K i Q,
  •         J i 10,
  •         9,
  •         Skrzyżowane szable,
  •         Skrzynia ze skarbem.

Rozgrywka i bonusy

        Do gracza przynależy decyzja, na ile linii zwycięstwa chce się zakładać. Wybrać może od jednej do dziewięciu, istnieje również opcja max bet. Jedną z najbardziej nietypowych funkcji jak na automaty online jest bonus pojawiający się po zdobyciu symbolu scatter. Reprezentujący dziki symbol pirat pojawia się wówczas i rozpoczyna żeglugę przez bębny, od lewej strony ekranu do prawej. Jeśli zdoła dopłynąć do skrzyni ze skarbem, gracz otrzyma bonus od 18 do aż 450 kredytów Spotkanie z rekinem skończy się jednak tragicznie.

        Gamble to kolejna z ponadprogramowych funkcjonalności. Przy każdym zwycięstwie gracz może zadowolić się wygraną lub próbować podwoić ją poprzez odgadnięcie, czy zakryta karta jest czarna, czy czerwona. Szanse na wyciągnięcie korzyści  z tej mechaniki gry (maszyny zwykły ustawiać tę wartość niżej) to zatem 50%.

        Na naszej stronie oferujemy do wypróbowania darmowe gry: Sharky jest wśród nich. Zagraj w demo Sharky za darmo już teraz i zdecyduj, czy zainwestować w produkcję realne środki. Gra studia Novomatic jest pełna innowacyjnych treści i oferuje nietypową mechanikę. Przepływający przez ekran pirat dostarczy świeżych wrażeń nawet weteranom jednorękich bandytów.

Poznaj inne kategorie darmowych gier