Lucky 7

Lucky 7 Szczegóły gry

RTP:
97%
Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
3
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
1
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
0.02
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
1.00
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

        Lucky Seven to nowa produkcja studia BetSoft – gra dość nietypowa jak na publikowane obecnie najczęściej maszyny hazardowe. Gra ma trzy bębny, co nie jest jeszcze tak zaskakujące, ale fakt, że posiada tylko jedną linię zwycięstwa, wyda się pewnie dziwnym osobom wychowanym na najnowszych video automatach. Lucky Seven zdaje się nie mieć motywu przewodniego, jest jednak motywem przewodnim samym w sobie – to ten nieskomplikowany rodzaj gry na automatach hazardowych podbił kiedyś Las Vegas. W produkcji nie uświadczymy dzikiego symbolu, scatterów, mnożników ani innych nowoczesnych udziwnień – to po prostu klasyczny automat, w którym głównym celem jest utrafienie trzech siódemek.

Interfejs Lucky Seven

        Już pierwszy kontakt z produkcją BetSoft dostarcza przyjemnego zaskoczenia – przy każdym uruchomieniu gry użytkownik ma możliwość wybrania pomiędzy dwoma widokami na automat. W jednym z nich spoglądamy na maszynę z dalsza i mamy przed oczami nie tylko trzy bębny, ale także tablicę z informacją na temat wartości poszczególnych kombinacji symboli i wszystkie potrzebne do rozgrywki przyciski. Po bokach ekranu znajdują się niedostępne dla interakcji, ale budujące klimat tekstury przywodzące na myśl prawdziwe kasyno. Drugi widok naśladuje przestrzeń obecną przed oczami prawdziwego uczestnika gry. Maszyny obserwujemy wówczas  perspektywy pierwszej osoby. Niepowtarzalną atmosferę tworzą również efekty dźwiękowe towarzyszące każdemu obrotowi. Młodsi gracze mogą czuć pewien niedosyt, Lucky Seven to jednak okazja, aby zobaczyć, jak przed laty wyglądały gry – automaty nie oferowały wodotrysków od pierwszego dnia.

Nie tylko siódemką człowiek żyje – symbole

        Symbole w Lucky Seven są proste zarówno graficznie, jak i funkcjonalnie. Żaden z nich nie inicjuje nietypowych efektów – zależy od nich tylko wysokość wygranej oferowanej przez daną kombinację. Obecne w grze symbole to:

  •         Czerwona siódemka – najcenniejszy symbol,
  •         Lucky seven na tle gwiazdki,
  •         Niebieski bar,
  •         Czerwony bar,
  •         Biały bar.

        5,000 to jackpot tej gry. Jednoręki bandyta, jakim jest Lucky Seven, ma wskaźnik zwrotów dla gracza na poziomie 97%, trzeba mieć więc przy nim trochę więcej szczęścia niż w przypadku innych automatów. Odstraszyć może fakt, że nie ma nawet szansy zdobycia darmowego respinu. Automaty online zwykły zachęcać w ten sposób graczy do dalszej rozgrywki, Lucky Seven broni się jednak swoją prostotą i oferuje zmotywowanemu użytkownikowi szansę wzbogacenia się.

        Jeśli produkcja zainteresowała cię i chciałbyś wypróbować Lucky Seven za darmo, zagraj już teraz! Nasza strona ma w ofercie darmowe gry. Lucky Seven online to jedna z nich, wypróbuj więc demo tego automatu już teraz – bez konieczności pobierania plików i rejestracji!

Poznaj inne kategorie darmowych gier