Ruletka Europejska – Spinomenal

Ruletka Europejska – Spinomenal Szczegóły gry

RTP:
98%
Producent:
Spinomenal
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

European Roulette Spinomenal online za darmo

Firmę Spinomenal na pewno doskonale znają fani gier hazardowych z całego świata – i trudno się temu dziwić, bo ma ona na koncie wiele doskonałych produkcji. Jedną z nich, wydaną w 2017 roku chcemy Ci właśnie dzisiaj zaprezentować. Nosi ona tytuł European Roulette online i jak na pewno sam odgadłeś na podstawie nazwy, jest internetowym wcieleniem ruletki w odmianie europejskiej. Zapraszamy więc do bliższego poznania tej gry, bo naprawdę warto!

Poza tym oczywiście mamy dla Ciebie przygotowaną wersję European Roulette demo, która pozwoli Ci poznać lepiej tę grę od strony praktycznej. Możesz w nią zagrać kiedy będziesz chciał i na dowolnym urządzeniu, na jakim zapragniesz – wystarczy, że będzie miało ono zainstalowaną przeglądarkę WWW z obsługą HTML5 i JavaScript. Poza tym jest to gra identyczna pod względem dostępnych opcji i funkcji ze standardową, jaką znajdziesz w kasynach online. Jedyna różnica polega na tym, że nie płacisz tutaj za granie i nie wygrywasz żadnych pieniędzy. Zagraj więc u nas i poznaj zasady ruletki oraz obsługę European Roulette europejska, a potem zagraj już na rzeczywiste pieniądze i zgarnij wysokie wygrane dzięki uzyskanej u nas wiedzy!

Specyfikacje techniczne European Roulette

Jak już zdążyłeś się zorientować czytając nasz wstęp, masz do czynienia z grą wyprodukowaną przez firmę Spinomenal w 2017 roku. European Roulette hazardowa jest internetową wersją popularnej ruletki w wersji europejskiej. Dysponuje ona standardowym dla tej odmiany układem koła, na którym mieści się 18 numerów czarnych, 18 czerwonych oraz jeden zielony (zero).

Firma Spinomenal zapewniła graczom możliwość wybierania stawki zakładów z szerokiej gamy opcji, od 0,01 monety do aż 100 monet. Przy czym musisz pamiętać o tym, że nie każdy zakład dysponuje takim samym limitem. Dla poszczególnych zakładów European Roulette ruletka ma różne górne granice stawki.

Zakład maksymalny Maksymalne wygrane (w monetach)
Numer pojedynczy 2
Dwa numery 4
Trzy numery 6
Cztery numery 8
Jedna linia 12
Tuzin/Kolumna 40
Czerwone, czarne, parzyste nieparzyste, 1-18 i 19-36 100

Co ciekawe, mamy tutaj także jeszcze funkcję gry automatycznej, która naprawdę rzadko występuje w ruletkach internetowych – pod tym względem European Roulette casino jest naprawdę unikatem!

European Roulette – sposób rozgrywki

Po pierwszym uruchomieniu tej gry błyskawicznie zorientujesz się, że firma Spinomenal dołożyła wszelkich starań, by zapewnić jak najprostszą obsługę i zaprojektowała bardzo przejrzysty oraz minimalistyczny interfejs. To doskonała wiadomość szczególnie dla początkujących graczy, którzy mogą w ten sposób zupełnie bez stresu zacząć grać w European Roulette i nauczyć się wszystkiego, co warto wiedzieć na temat ruletki.

Zacznijmy od tego, że najpierw będziesz musiał określić kwotę zakładów, jakie chcesz postawić. Nie musisz się oczywiście ograniczać do jednego zakładu, możesz bez żadnego problemu porozkładać żetony w dowolnych miejscach na stole, zgodnie ze swoimi upodobaniami. Pamiętaj tylko, aby nie przekroczyć maksymalnej kwoty łącznej ustalonej przez firmę Spinomenal na 100 monet. Najpierw wybierz więc nominał żetonu korzystając z dużego pola w dolnej części ekranu, a następnie kliknij w wybrane miejsce na stole z zakładami. Gra sama podświetli Ci numery objęte danym zakładem. I nie obawiaj się pomyłki – w razie czego możesz cofnąć ostatni krok klikając w przycisk UNDO lub usunąć wszystkie żetony ze stołu za pomocą ikony CLEAR ALL.

A gdy uznasz, że rozłożyłeś już wszystkie żetony we właściwych miejscach, kliknij przycisk SPIN i rozpocznij grę! Ujrzysz wtedy na ekranie ładnie animowane koło ruletki, a po kilku sekundach poznasz wynik tej konkretnej rundy. Następnie możesz rozpocząć granie od nowa!

Oczywiście jest to zupełnie typowa ruletka europejska, więc możesz bez żadnego problemu stosować w niej różne metody postępowania i strategie opracowane już dawno temu dla tej znanej gry stołowej. Mogą to być na przykład metoda progresji liniowej, strategia Labouchere’a, D’Alemberta, Parley i wiele innych. Oczywiście najbezpieczniejszą i zdecydowanie zalecaną przez nas opcją będzie granie w wersję darmową, jaką oferujemy na naszej stronie internetowej i testowanie różnych rozwiązań bez konieczności wydawania własnych pieniędzy. A dopiero gdy już będziesz pewien skuteczności strategii, jaką dysponujesz, to możesz w pełni bezpiecznie zacząć korzystać z niej grając na prawdziwe pieniądze!

Podsumowując

Jesteśmy szczerze przekonani, że każdy fan ruletki online po zagraniu w European Roulette bez depozytu błyskawicznie dojdzie do wniosku, że jest to dokładnie ten tytuł, którego szukał. I następnie przejdzie do swojego kasyna internetowego, by zagrać w tę właśnie ruletkę już w wersji na rzeczywistą gotówkę. Bo ta gra jest po prostu znakomita pod każdym względem.

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena

FAQ

Czy mogę u Was pograć w European Roulette za darmo?

Oczywiście, że tak. W tym celu możesz skorzystać z dostępnej na naszej stronie wersji European Roulette za darmo, która pozwoli Ci grać tak długo, jak będziesz chciał i na dowolnym urządzeniu, jakim dysponujesz. A wszystko to bez żadnych ograniczeń, czy też zobowiązań.

Czy w grze European Roulette dostępne są jakieś opcje bonusowe?

Jeśli oczekiwałeś od tego tytułu funkcji specjalnych znanych z popularnych maszyn slotowych, to raczej się rozczarujesz. W tej konkretnej grze po prostu producent nie przewidział żadnych dodatków, European Roulette gra to typowa ruletka europejska opierająca się w stu procentach na zestawie podstawowych reguł tej gry hazardowej.

Czy da się zdobyć spore pieniądze grając w European Roulette?

Teoretycznie rzecz biorąc ruletka zawsze ma ściśle określoną tabelę wygranych, więc nie sposób oczekiwać od niej wielomilionowych kwot wygranych, jako że najwyższy mnożnik dla stawki podstawowej wynosi w tej grze x35. Ale European Roulette gra online jest dość wyjątkowym tytułem, bo pozwala postawić na jedno zakręcenie kołem aż 500 monet – co oznacza, że możesz tutaj wygrać aż 17 500 monet za jednym zamachem!

Czy trzeba pobrać European Roulette, żeby zagrać na telefonie?

Nie ma takiej potrzeby. Jest to nowoczesny produkt wykonany w oparciu o standard HTML5 i JavaScript, co czyni z niego typową aplikacją internetową. A to oznacza, że European Roulette internetowa działa pod kontrolą przeglądarki WWW i nie zwraca uwagi na rodzaj urządzenia, na jakim została uruchomiona – działa równie dobrze na komputerach, telefonach, jak i na tabletach!