Ruletka Europejska – Gaming1

Ruletka Europejska – Gaming1 Szczegóły gry

RTP:
97.3%
Producent:
Gaming1
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Tematem naszego dzisiejszego artykułu jest wyjątkowo interesująca propozycja z portfolio firmy Gaming1. Jest nią gra hazardowa, która została wydana w 2017 roku i nosi tytuł European Roulette online. Oczywiście jest to komputerowa wersja ruletki europejskiej, co zresztą nietrudno odgadnąć na podstawie nazwy gry. Uważamy ten produkt za naprawdę godny uwagi i sądzimy, że zainteresuje każdego fana tej gry stołowej. Dlatego też zapraszamy do przeczytania naszej recenzji, dzięki czemu będziesz mógł poznać bliżej ten naprawdę udany produkt!

Oczywiście samo tylko czytanie nie zapewni Ci pełnego obrazu tej gry, dlatego też przygotowaliśmy dodatkowo dla Ciebie European Roulette demo. Jest to wersja oparta o wirtualne monety, które są niewymienne na rzeczywiste pieniądze. Otrzymujesz pewną kwotę na początek i możesz grać w nią ile tylko zechcesz. A to oznacza w praktyce, że nie zapłacisz ani grosza, ale też nie wygrasz żadnej prawdziwej sumy wypłacanej w normalnej gotówce.

Niemniej jednak taka wersja pozwoli Ci zagrać w tę grę na swoim telefonie, przekonać się, jak się ona sprawdzi na Twoim urządzeniu, a także poznać jej zasady, sposób obstawiania i naliczania wygranych, a także przetestować różne sposoby postępowania przy stole. Jesteśmy pewni, że jeśli European Roulette ruletka stanie się Twoim celem w kasynie online już w wersji standardowej, na pieniądze, to nabyte u nas doświadczenie zaowocuje udanymi spinami i wieloma wygranymi!

Informacje podstawowe o grze European Roulette

Jak już zdążyłeś się dowiedzieć ze wstępu do naszej recenzji, European Roulette gra online jest produktem firmy Gaming1, który pojawił się na rynku w 2017 roku. Od strony technicznej jest to typowa ruletka europejska, w której nie występują żadne zmiany zasad lub nowe funkcje niezgodne z kanonem tej popularnej od stuleci gry stołowej. Współczynnik zwrotu dla graczy wynosi tu dokładnie 97,30%, czyli jest typowy dla europejskiej odmiany ruletki.

Na dokładniejsze omówienie zasługuje kwestia maksymalnej wartości zakładu. Otóż kwota ta zależy bezpośrednio od konkretnego wyboru – inna stawka jest dostępna na pojedynczy numer, a inna na grupę liczb. Oto informacje podstawowe.

Postawienie Limit kwoty
Pojedynczy numer 10 monet
Dwa numery 20 monet
Trzy numery 30 monet
Cztery numery 40 monet
Jedna linia 60 monet
Tuzin, kolumna, czerwone, czarne, parzyste, nieparzyste 80 monet

Maksymalna wartość zakładów dla całego stołu, obejmująca wszystkie zakłady na kolejne zakręcenie kołem, wynosi także 80 monet. Informacja ta jest istotna jeśli chodzi o możliwe wygrane, bo mają one mnożnik właśnie dla kwoty zakładu podstawowego. Tabela wygranych jest typowa dla ruletki francuskiej i europejskiej, na pewno wszyscy fani tej gry znają ją na pamięć!

European Roulette – jak wygląda rozgrywka?

European Roulette gra ma bardzo prostą i przejrzystą oprawę graficzną, która pozwoli się skupić na rozgrywce nieprzerywanej zbędnymi ozdobnikami graficznymi. Na dole ekranu mamy kilka istotnych opcji, są to między innymi:

  • Wybór wartości żetonu.
  • Wybór jednego z dwóch widoków stołu – standardowego i dodatkowego, tak zwanego toru wyścigowego (racetrack).
  • Podwojenie poprzedniego zakładu.
  • Zdjęcie wszystkich żetonów ze stołu.
  • Cofnięcie ostatniego ruchu.

Do rozpoczęcia rozgrywki musisz najpierw postawić zakład – wykonasz to układając żetony na stole, czyli po prostu klikając w odpowiednie miejsca. Gra sama Ci podpowie numery objęte wskazanym zakładem. Potem po prostu kliknij w przycisk PLAY i obserwuj animację wirującego koła ruletki!

Oczywiście ponieważ masz do czynienia z ruletką europejską, to możesz bez problemu stosować różne metody postępowania przy stole. Popularne opcje to między innymi Paroli, Martingale, strategia d’Alemberta lub Labouchere’a. Ale możesz także wybrać dowolną inną, jaką chcesz.

Bardzo przydatną opcją, szczególnie w przypadku strategii opartych o progresję liniową, jak Martingale, jest opcja podwojenia zakładu (wystarczy kliknąć przycisk x2 DOUBLE), by powtórzyć poprzedni zakład, ale z dwukrotnie wyższą stawką. To bardzo przydatna funkcja!

Opinia końcowa

European Roulette europejska to pozycja obowiązkowa dla kogoś, kto lubi grać w ruletkę, niezależnie od tego, czy w kasynie naziemnym, czy też internetowym. Jest to po prostu wyjątkowo udany produkt – ma ładną grafikę, przejrzysty interfejs, dynamiczną rozgrywkę i jest czystą ruletką. A to oznacza, że możesz bez problemu stosować w grze różnego rodzaju strategie i metody postępowania, co nie byłoby możliwe w przypadku gry jedynie wzorowanej na ruletce.

I nie można przy tym zapomnieć o tym, że European Roulette hazardowa znakomicie sprawdza się na telefonach komórkowych i tabletach – możesz dzięki temu grać w dowolnym miejscu na świecie i kiedy tylko zechcesz. Naprawdę warto poznać ten tytuł!

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena

FAQ

Czy znajdę gdzieś grę European Roulette za darmo?

Wiemy doskonale, że gra European Roulette za darmo doskonale nadaje się do trenowania i poznawania zasad ruletki europejskiej przed rozpoczęciem grania w tę grę w kasynach online. Dlatego też znajdziesz u nas wersję bezpłatną, która nie jest obłożona żadnymi warunkami, ani też limitami – możesz w nią grać do woli i nabierać doświadczenia.

W jakich kasynach dostępna jest European Roulette gra online?

Gry firmy Gaming1 można spotkać w najlepszych kasynach online na całym świecie. I choć nie można powiedzieć, że European Roulette casino będzie dostępna w każdym z nich, to jednak największa szansa na zagranie w ten tytuł na prawdziwe pieniądze będzie właśnie w czołowych, renomowanych witrynach online – a zestawienie najlepszych z nich znajdziesz właśnie na naszej stronie.

Czy można wygrać spore pieniądze w European Roulette online?

Ruletka nigdy nie była grą pozwalającą jednorazowo zgarnąć gigantyczne sumy, a European Roulette internetowa także się z tego schematu nie wyłamuje. Jednak możesz oczywiście spędzić przy stole więcej czasu, a przy odrobinie szczęścia uda Ci się trafić kilka kolejnych numerów, co jak najbardziej może się przełożyć na naprawdę konkretne wygrane.

Czy da się zagrać w European Roulette na telefonie?

Tak, bez żadnego problemu. Firma Gaming1 znana jest z tego, że jej produkty znakomicie działają na telefonach komórkowych z uwagi na powszechne wykorzystywanie standardu HTML5 przez tego producenta. Wystarczy Ci tylko przeglądarka internetowa, by zagrać w European Roulette bez depozytu i cieszyć się płynną, komfortową rozgrywką na swoim smartfonie, nawet jeśli nie należy on do najwydajniejszych urządzeń na rynku.