Royal Treasures

Royal Treasures Szczegóły gry

RTP:
95.12%
Producent:
Novomatic
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie

Royal Treasures to produkt firmy Novomatic, który powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom klejnotów, władców, dworu królewskiego i tego typu blichtru. Bo to właśnie klejnoty koronne stanowią bowiem temat przewodni tej gry maszyny, będącej klasycznym slotem. Przeprowadziliśmy dla Was testy tej gry, możemy więc właśnie teraz zaprosić wszystkich do przeczytania jej recenzji.

Ogólny opis gry Royal Treasures

Zaraz po uruchomieniu gry oczom gracza ukaże się ekran pełen bogactwa, splendoru i luksusowych dóbr, które w sumie same w sobie nie są niczym dziwnym, ponieważ jednoznacznie kojarzą się z klejnotami królewskimi, będącymi w końcu tematyką tej gry na automatach.

Cała ta gra utrzymana jest właśnie w takim efekciarskim klimacie, co w sumie jest dość atrakcyjne i ani się obejrzysz, jak wciągnie Cię kręcenie bębnami. Właśnie, pora skupić się na bębnach – jest ich pięć oraz 9 aktywnych linii wygrywających co jest klasycznym rozwiązaniem mechaniki stosowanej przez gry automaty Novomatic.

Na bębnach w Royal Treasures online występują klasyczne symbole karciane oraz kilka wizerunków kosztowności, z których każdy odgrywa jakąś rolę. Dla przykładu symbol zamku królewskiego jest scatterem, zebranie trzech jej wizerunków gwarantuje graczowi darmowe spiny w liczbie 10. Dodatkowo za 2, 3, 4 lub 5 scatterów gracz może otrzymać nagrodę w wysokości odpowiednio 2, 5, 20 i 500 monet.

Z kolei symbolem wild jest wizerunek korony królewskiej, zastępuje on wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatterów. Czyli jak widać, jest to czysta klasyka w eleganckim ujęciu, bowiem szata graficzna gry naprawdę zasługuje na uznanie. Natomiast darmowe gry hazardowe Royal Treasures nie występują.

Maksymalne wysokości wygranych w Royal Treasures

Nie udało nam się dotrzeć do wiarygodnych danych na temat maksymalnych wysokości wygranych tej gry jednoręki bandyta, jako że informacje zawarte w samej grze są nieco nieprecyzyjne. Natomiast opierając się na dostępnych danych dotyczących najwyższych wartości mnożników w grze oraz najwyższych możliwych zakładów wynoszących 100 euro na monetę i jedną linię (czyli maksymalny zakład wynosi 900 euro, minimalny to 90 centów) wychodzi na to, że teoretyczna najwyższa wygrana może wynieść 9 tysięcy monet, czyli 900 tysięcy euro.

Nie wiemy jednak, czy tak jest w rzeczywistości, czy nie zachodzą jakieś inne obwarowania w postaci na przykład obniżenia maksymalnego mnożnika w wypadku zakładów przekraczających 10 euro, jak to bywa w przypadku innych gier typu automaty online. Niezależnie od tego, 9 tysięcy monet to wartość godna uwagi, o ile można ją uzyskać przy zakładach na kwotę od 20 euro wzwyż.

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
Demo slot
Gra Dolphins Pearl
Producent: Novomatic
RTP 95%
Ocena 4.2
new
Demo slot
Wolf Gold
Producent: Pragmatic Play
RTP 96%
Ocena 4.1
new
Demo slot
Faust
Producent: Novomatic
RTP 95%
Ocena 4.0
Demo slot
Gates of Olympus
Producent: Pragmatic Play
RTP 96%
Ocena 5.0

Cechy specjalne

Niestety w tej grze, jak zresztą w setkach maszyn slotowych online nie występują praktycznie żadne opcje czy cechy pozwalające odróżnić tę grę od konkurencji. Mamy tutaj bowiem do czynienia z klasycznym zestawem opcji i funkcji, które spotykane są we wszystkich grach typu maszyny hazardowe dostępnych na rynku.

Jeśli chciałbyś przekonać się samodzielnie na temat tego, czy jest to pozycja godna uwagi, to zagraj w nią w naszym serwisie! Oferujemy Ci możliwość zagrania w Royal Treasures za darmo, bez konieczności rejestrowania się, pobierania na dysk, czy wpłacania pieniędzy. Klikasz i grasz!

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 5.06.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
3.2

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena