Roulette Royal

Roulette Royal Szczegóły gry

Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Gra stołowa Roulette Royal została stworzona przez producenta Amatic. Jest to typowa ruletka europejska z małym, ciekawym twistem.

Ruletka europejska została wynaleziona przez Pascala, który stworzył ją zafascynowany zasadami prawdopodobieństwa. Ruletka online szybko zagościła w kasynach, z delikatnymi zmianami. Aby zwiększyć swoje szanse, kasyna w Europie dodały do numerów 0, które zawsze dla kasyna wygrywa. Gdy ruletka przeszła za ocean do USA, dodano do niej jeszcze jedno zero – tym samym ruletka z dwoma zerami nazywana jest ruletka amerykańską.

Chcesz spróbować swoich sił w Roulette Royal? Koniecznie zagraj na naszej stronie, gdzie umożliwiamy grę za darmo!

Roulette Royal – szczegóły gry

Grafika w Roulette Royal online to spojrzenie na stół o kręcące się koło z lotu ptaka. Dzięki temu, gracz dokładnie widzi, co dzieje się na stole i w jakim miejscu ląduje rzucona przez krupiera kulka.

Jeżeli chodzi o sam wygląd stołu, mamy dwie wersje do wyboru. Klasyczną, z ułożeniem liczb w prostokącie z podziałem na dwunastki, kolory i kolumny oraz tzw. wersją wyścigową.

Jej nazwa wzięła się tego, jak wygląda – swoim układem przypomina tor wyścigowy. Układ toru daje także zupełnie inne możliwości stawiania zakładów, dzięki czemu warianty różnych kombinacji wzrastają.

Co ciekawe, zakłady z toru wyścigowego możemy stawiać także z perspektywy widoku na zwykły stół. Umożliwiają to przyciski znajdujące się po lewej stronie:

 • Serie 5/8
 • Big series
 • Orphelins Plain
 • Orphelins Cheval
 • Zero game

Jest to przydatne, ponieważ z widoku stołu wyścigowego nie możemy postawić zakładu na koloru czy kolumny.

Maksymalne zakłady na stole wynoszą:

 • Na numer: 1,000
 • Split: 2,000
 • Street: 3,000
 • Corner: 4,000
 • Six line: 6,000
 • Kolumna | tuzin: 12,000
 • Wysokie / niskie | Parzyste / nieparzyste | Kolor: 18,000

Z kolei najniższy możliwy zakład jaki możemy postawić to: 50

Jak wygrać w Roulette Royal?

Gra kasynowa Roulette Royal daje interesujące możliwości – gra bowiem nie blokuje sprzecznych sobie zakładów. Można więc postawić zarówno na czarny jak i czerwony kolor. Na pytanie, czy wysokość postawionego zakładu będzie warta wgranej, gracze muszą odpowiedzieć sobie sami podczas testowania gry. Podczas naszych testów przy takim zakładzie wypadło dwa razy 0 (wygrana kasyna) oraz wygrana gracza, która wynosiła tyle samo, ile postawiony zakład.

Więc przy obstawieniu całego stołu i tak wyszliśmy na minusie.

Jak więc grać, by wygrać? Przede wszystkim rozważnie – gra wyświetla ostatnio wylosowane numery i na tej podstawie możemy próbować przewidzieć prawdopodobieństwo wylosowania następnych. Dobrze także testować układy zarówno ze stołu tradycyjnego, jak i wyścigowego, dają bowiem nieograniczone możliwości rozgrywki i regularnej zmiany podejścia.

Podsumowanie

Gracz ma spore szanse w wygraniu w Roulette Royal, ponieważ gra nie blokuje przeczących sobie zakładów i bez problemy możemy pokryć nimi cały stół. Wysokość zakładu jednak nie jest adekwatna do wygranej w tym przypadku, dlatego zdecydowanie bardziej polecamy nie stosować tej metody. Bo choć daje satysfakcję, gdy za każdym razem słyszymy o wygranej – tak jest ona niższa (ewentualnie równa) postawionej kwocie. Co finalnie i tak sprowadza się do przegrania pieniędzy przez graczy.

Dużym plusem gry jest utrzymanie klasyki ruletki europejskiej, a równocześnie rozszerzenie możliwości zakładowych o stół wyścigowy. Daje to wiele ciekawych kombinacji podczas rozgrywki.

Chcesz zagrać w Roulette Royal? A może sprawdzić inne darmowe gry hazardowe? Koniecznie przejrzyj naszą ofertę, gwarantujemy dostęp do wielu darmowych gier bez konieczności rejestracji!

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena