Black Diamond

Black Diamond Szczegóły gry

Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Automat online Roulette Diamond od producenta Quickfire opiera się na zasadach ruletki europejskiej. Jest to ruletka online z jednym zerem i jest to pierwowzór znanej za oceanem ruletki amerykańskiej.

Przewagą ruletki europejskiej jest właśnie to jedno 0 – gdyż jest to pole, które zawsze zapewnia wygrana kasynu. Jego podwójna ilość w ruletce amerykańskiej jeszcze bardziej zmniejsza szanse graczy.

Roulette Diamond możesz przetestować na naszej stronie całkowicie za darmo i bez rejestracji!

Roulette Diamond – szczegóły gry

Grafika w Roulette Diamond na pierwszym planie pokazuje pola na których stawiamy zakłady. Dopiero za nimi widzimy kręcące się koło. Z lewej strony widnieje historia zakładów, w której pojawiają się wylosowane przez nas liczby. Na żółto wyświetlają się liczby czarne, na zielono zera, a na czerwono liczby czerwone.

Daje nam to pewien obraz częstotliwości wylosowanego koloru, który jednak nie powinien decydować naszych zakładach, gdyż tutaj szanse zawsze są 1:1.

Aby rozpocząć należy postawić zakłady o odpowiedniej wysokości na wybranych przez siebie polach. Najniższy zakład jaki możemy postawić na pole to 0.25. Jeżeli chodzi o wysokości maksymalne zakładów, te różnią się w zależności od miejsca, w którym chcemy zakład postawić. I tak maksymalny zakład na:

 • Jedno pole wynosi 125
 • Jedną kolumnę 87
 • Jeden tuzin: 875
 • Pierwszą lub drugą połową: 1,000
 • Parzyste lub nieparzyste: 1,000
 • Kolor: 1,000

Oczywiście nie możemy postawić jednego zakładu na oba kolory, czy wszystkie kolumny. Gdy postawimy wybrany zakład naciskamy SPIN. Zakład z łatwością możemy podwoić używając przycisku DOUBLE. Aby wycofać ostatni postawiony żeton należy wcisnąć UNDO, a żeby zrezygnować z całego zakładu CLEAR.

Jak wygrać w Roulette Diamond?

W ruletkę europejska graj stosując różne techniki obstawiania. Podstawowy podział zakładów to wewnętrzne i zewnętrzne. Zakłady wewnętrzne to m.in.:

 • Zakład na pojedynczy numer
 • Zakład na 4 numery na raz (tzn. corner)
 • Zakład na linię (dwa numery)

Zakłady zewnętrzne to z kolei:

 • Zakład na tuzin (czyli na 12 numerów na raz – gra ma trzy takie pola)
 • Zakład na połowę (czyli na 1-18 lub 19-36)
 • Zakład na kolor: czerwony lub czarny
 • Zakład na kolumnę (w gra podzielona jest na 3 kolumny)

W przypadku koloru i połowy, możemy postawić tylko na jeden z nich. Co to znaczy? Nie możemy zrobić równocześnie zakładu na czerwony i czarny, czy na wszystkie numery na raz. Jednak, ponieważ w grze są aż 3 kolumny i 3 tuziny, w tym przypadku możemy postawić na 2 z 3 do wyboru.

Oczywiście zakłady możemy mieszać. Możemy równocześnie postawić na środkową kolumnę, kolor czarny, liczbę 14, corner cyfr 2, 3, 6, 5, liczby parzyste oraz pierwszy i trzeci tuzin. To czy warto takie zakłady stawiać zależy jednak od wysokości wygranej.

Przy zaproponowanym przez nas układzie i wszystkich powyższych zakładach postawionych o wartości 5 – całkowity zakład wynosi 35. Wylosowaliśmy liczbę 4 w kolorze czarnym i wygrana wynosiła 35. Co oznacza wyjście na zero. Nie jest to najgorsze rozwiązanie, jednak czy opłacalne na dłuższą metę?

Dlatego podczas gry zalecamy zmieniać strategię i sprawdzać, która z nich jest bardziej opłacalna, a jakiej lepiej nie stosować.

Podsumowanie

Wbrew pozorom szanse gracza nie są złe. Wahają się od 35:1 (przy obstawieniu jednej liczby) do 1:1 (np. przy obstawieniu koloru). Dlatego gracze mogą wymiennie ryzykować ciekawe ustawienia i wracać do bardziej pewnych strategii.

Gra stołowa Roulette Diamond także możliwości zmiany kolorystyki, co jest dużym plusem. Znajduje się ona pod przyciskiem CHANGE TABLE, dzięki czemu możemy z łatwością dostosować odpowiadający nam wygląd.

Minusem gry jest to, że nie blokuje sprzecznych sobie zakładów od razu, tylko pozwala postawić na nie żetony. Dopiero przy próbie zatwierdzenia zakładu informuje, że jest on niemożliwy do zrealizowania. Co dla graczy nieobeznanych z zasadami może być frustrujące.

Jeżeli masz ochotę spróbować swoich sił w tej i innych grach kasynowych koniecznie sprawdź nasze propozycje. Wszystkie gry są darmowe i nie wymagają rejestracji!

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena