Roll The Dice

Roll The Dice Szczegóły gry

Producent:
Evoplay
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
-
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
-
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
0.01
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
1000
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak

Gra Roll The Dice za darmo to jeden z bardziej popularnych symulatorów gier w kości, które znajdziemy w internecie. Automat został wyprodukowany przez jednego z najbardziej uznanych dostawców kości online, firmę Evoplay. Gra została wyprodukowana i wypuszczona na rynku w lutym 2018 roku. Roll The Dice zapewnia przyjemną oprawę audiowizualną, która mimo prostoty, może się podobać. Sama rozgrywka odbywa się natomiast przeciwko komputerowi. Co szczególnie istotne, gra jest dostępna nie tylko w wersji gry na prawdziwe pieniądze, ale też za darmo. Gracze nie muszą się rejestrować oraz logować na konto, aby móc skorzystać z tego, co do zaoferowania ma Roll The Dice online. Automat do gry został również zoptymalizowany pod kątem środowiska mobilnego, dlatego można w niego zagrać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach przenośnych.

Specyfikacje Roll The Dice

Przed skorzystaniem z tego, co do zaoferowania ma Roll The Dice gra, dobrze będzie zapoznać się z głównymi specyfikacjami technicznymi automatu. Mowa jest przede wszystkim o podstawowych funkcjach, których gracz może spodziewać się w trakcie rozgrywki. Poniżej przedstawiamy, jakie konkretnie funkcje napotkamy w trakcie zabawy:

  • Minimalny/Maksymalny zakład — w trakcie rozgrywki gracz może obstawić od 1 do 30 000 żetonów
  • Risk — w momencie, gdy gracz zdobędzie wygraną, będzie mógł wziąć udział w grze ryzyka, w której można spróbować powiększyć wygraną kwotę. Gracz wybiera do trzech kości, które może spróbować trafić
  • Auto gra — automat umożliwia włączenie automatycznej gry z dodatkowymi funkcjami na 10 do 100 spinów

Dostawca Roll The Dice

Za wyprodukowaniem automatu w 2018 roku stoi jedna z najbardziej popularnych firm na rynku, jeśli chodzi o kości online. Mowa o producencie Evoplay, który od 2017 roku dostarcza różnego rodzaju oprogramowanie kasynowe dla miłośników gier hazardowych online. Firma umożliwia graczom zagranie nie tylko w kości online, ale też między innymi wideo automaty. Wśród najbardziej rozpoznawalnych tytułów Evoplay znajdziemy między innymi Roll The Dice bez depozytu, Reign of Dragons, Indiana’s Quest czy Talismans of Fortune.

Grafika i oprawa dźwiękowa w Roll The Dice

Roll The Dice gra online wita gracza poprzez przyjemną grafikę. Jest ona co prawda dość standardowa i nie wyróżnia się specjalnie na tle konkurencji, ale trzeba przyznać, że gra prezentuje się co najmniej przyzwoicie. W trakcie gry gracz może również spodziewać się animacji rzucania kośćmi. Ogólnie układ interfejsu od strony graficznej jest intuicyjny oraz dostępny w języku polskim, dlatego szybko i łatwo można zapoznać się z zasadami rządzącymi grą.

Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku oprawy dźwiękowej, jaką oferuję Roll The Dice gra. Tuż po włączeniu Roll The Dice można bowiem zauważyć, że gra nie została wyposażoną w żadną muzykę. Można to uznać za minus, ponieważ gra w kości online staje się znacznie przyjemniejsza, gdy w tle przygrywa nam relaksujący utwór muzyczny. Gra posiada jednak efekty dźwiękowe, które uruchamiane są w momencie, gdy rzucamy kości.

Zalety oraz wady Roll The Dice

Przed zagraniem w Roll The Dice pl dobrze będzie najpierw zapoznać się z głównymi plusami i minusami rozgrywki. Grze nie brakuje zalet, ale nie jest też pozbawiona wad, dlatego przyglądamy się im w poniższej tabeli. Sprawdź zalety, wady oraz Roll The Dice opinie.

Zalety Wady
Gra ryzyka

Brak muzyki

Gra jest dostępna w języku polskim

Proste zasady rozgrywki

Nawigacja rozgrywki w Roll The Dice

Automat online Roll The Dice demo nie jest trudny do zrozumienia, jeśli chodzi o funkcje poszczególnych przycisków. Zdecydowanie pomaga w tym fakt, że niemal wszystkie przyciski są opisane w języku polskim. Gracz może wybrać stawkę poprzez naciśnięcie minusa oraz plusa (lub “Min.” i “Maks.) w dolnej środkowej części ekranu. Aby rozegrać rundę wystarczy nacisnąć “Rzuć” w prawym dolnym rogu ekranu. Obok tego przycisku znajduje się “Risk”, czyli gra ryzyka aktywowana po wygranej. Dodatkowo znalazło się tam jeszcze miejsce na “Autogrę”, którą gracz może dostosować według swojej potrzeby.

W górnej części ekranu gracz może wybrać cyfrę na kości oraz ustalić, czy zwycięstwo będzie przyznawane ponad, czy poniżej tej wartości. W prawym górnym rogu gracz może zobaczyć kurs dziesiętny wygranej. Istotne jest także sprawdzenie tabeli wypłat oraz informacji na temat rozgrywki przed rozpoczęciem zabawy z Roll The Dice. Wszystkie informacje na ten temat znajdziemy pod przyciskiem “Pomoc”, który znajduje się w lewym dolnym rogu nad przyciskiem “Min.”. Obok przycisku “Pomoc” znajduje się jeszcze “Historia” rozgrywki oraz przycisk służący do włączania lub wyłączania efektów dźwiękowych.

Roll The Dice — jak wygląda gra?

Podobnie do innych gier typu kości online, Roll The Dice bez rejestracji polega na obstawianiu wygranej poniżej/powyżej konkretnej cyfry na kościach. Gra została także wyposażona w grę ryzyka, która daje szansę na zwiększenie wygranej, ale można też ją stracić. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, jak grać w Roll The Dice:

  1. Wybierz stawkę.
  2. Wybierz cyfrę kości i ponad/poniżej (mnożnik wygranej jest widoczny w prawym górnym rogu).
  3. Rozegraj rundę.
  4. W przypadku wygranej możesz zagrać w grę ryzyka, naciskając przycisk “Risk”. Tam wybierzesz 3 kości. Jeśli wypadnie jedna z nich, wygrana zostanie podwojona. Jeśli nie chcesz grać w grę ryzyka, naciśnij “Odbierz” w prawym dolnym rogu.

Ze względu na fakt, że gracz od razu po wybraniu ponad/poniżej widzi swoją szansę na wygraną wyrażoną poprzez kurs dziesiętny, warto nie przesadzać z obstawianą kwotą. W przypadku Roll The Dice na pieniądze najlepiej będzie kręcić się w granicach kursu 1,5, jeśli chcemy regularnie wygrywać i zminimalizować szanse na porażkę. Żadna strategia nie będzie tutaj jednak w stu procentach skuteczną, gdyż kości to po prostu gra losowa.

Roll The Dice – podsumowanie

Gra została zaprojektowana w przyjemny dla oka sposób, dzięki czemu zarówno grafika, jak i animacje prezentują się przyzwoicie. W trakcie rozgrywki gracz może wygrywać pieniądze nie tylko w standardowy sposób poprzez rzut kośćmi. Roll The Dice online za darmo posiada bowiem dodatkową funkcję bonusową w formie gry ryzyka, która aktywowana jest po każdej wygranej. Brakuje tu tylko muzyki, która uprzyjemniłaby rozgrywkę. W ogólnym rozrachunku polecamy skorzystać z tego, co do zaoferowania ma Roll The Dice autorstwa Evoplay!

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena

FAQ

Kto wypuścił na rynek Roll The Dice?

Za wyprodukowanie gry odpowiada producent Evoplay.

Czy da się wygrywać prawdziwe pieniądze w Roll The Dice?

Tak, gra jest dostępna zarówno w wersji darmowej, jak i na pieniądze.

Czy istnieje wersja darmowa Roll The Dice?

Tak, gra darmowa jest dostępna między innymi na stronie naszego serwisu.

Czy Roll The Dice wymaga pobierania?

Nie, gracz może bez problemu cieszyć się z rozgrywki w dowolnej przeglądarce internetowej.