NEON STAXX

NEON STAXX Szczegóły gry

RTP:
96,9%
Producent:
NetEnt
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
40
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.01
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
4
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak

Firma NetEnt jest znana z tego, że praktycznie każda jej produkcja jest zapewnieniem wysokiej jakości, oryginalnej rozgrywki, co wyraźnie widać już od pierwszych chwil spędzonych z Neon Staxx slot. Maszyna miała swoją premierę w 2015 roku, więc ma na koncie dobrych kilka lat, ale mimo wszystko w ogóle tego nie widać i może stawać w jednym rzędzie z najnowszymi hitami.

Każdy zainteresowany może przetestować Neon Staxx online za darmo bez żadnych ograniczeń. Można to zrobić już z poziomu naszej strony i upewnić się, że wszystko działa zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami. W ten sposób można się przygotować do zabawy na prawdziwe pieniądze w kasynie internetowym.

NEON STAXX SLOT – CECHY GRY

Format rozgrywki w Neon Staxx automat to standardowe 5×4, czyli pięć bębnów z czterema losowanymi symbolami. Linii wygrywających jest tutaj 40 i są one stale aktywne, więc gracz skupia się jedynie na dostosowaniu wartości zakładu. Minimalna i maksymalna stawka za uruchomienie pojedynczego rozlosowania wynosi od 0,2 do 100. Użytkownik może dostosować poziom zakładu oraz wartość monety, ustawić automatyczną rozgrywkę, skorzystać z opcji MAX BET i standardowo – uruchomić pojedyncze wylosowanie symboli.

Funkcje specjalne w Neon Staxx

Podobnie jak w przypadku prezentacji rozgrywki, twórcy zdecydowali się na niewielkie zmiany w stosunku do oryginalnej rozgrywki i funkcje specjalne prezentują przede wszystkim standardowe rozwiązania:

  • Scatter oraz darmowe spiny – symbol opisany jako Scatter pojawia się na ekranie i przyznaje rundę darmowych spinów bez względu na linie wypłacające. Za 3, 4 lub pięć ikon na ekranie gra przyznaje 10, 15 oraz 20 bezpłatnych obrotów.
  • Wild – symbol zamienia się ze wszystkimi ikonami w grze, z wyjątkiem Scattera i umożliwia tworzenie z nimi kombinacji wygrywających.
  • Super Staxx – oryginalna funkcja, która wybiera losowy symbol, który  może pojawiać się jako zgrupowany i zajmuje cały bęben. W rundzie bonusowej zgrupowane symbole to wyłącznie lepiej płatne drapieżniki.

Żeby mieć pewność co do działania powyższych bonusów, warto wszystko sprawdzić w wersji Neon Staxx za darmo.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
J 4 8 20
Q 4 8 20
K 5 10 25
A 5 10 25
Wąż 8 15 40
Orzeł 8 15 45
Pantera 10 20 75
Lew 10 25 100
Wild 15 30 200

Co muszę zrobić, żeby wygrać w Neon Staxx?

Gra działa zgodnie  z ogólnie przyjętymi normami zabawy na prawdziwe pieniądze, więc klucz do sukcesu jest taki sam, jak przy praktycznie wszystkich innych automatach do gier. Gracz powinien stosować się do trzech podstawowych zasad:

  1. Uruchamianie darmowe gry Neon Staxx w celu poznania rozgrywki.
  2. Dostosowanie strategii do swojego budżetu.
  3. Gra prowadzona w taki sposób, aby zawsze starać się trafić wszystkie funkcje bonusowe.

Cała reszta zależy już od szczęścia, czyli generatora liczb losowych.

RTP, czyli zwrot pieniędzy do gracza w Neon

Automat do gier charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem RTP, który ma aż 96,9%. Oznacza to, że statystycznie za każde 100 zł włożone w zakłady po odpowiednio długiej rozgrywce wygrane osiągną 96,9 zł. Oczywiście to statystyka, więc nie należy jej traktować dosłownie. Wynik często może być znacznie lepszy lub gorszy.

PODSUMOWANIE

Neon Staxx to kolejny solidny produkt od NetEnt, który na żadnym polu nie zawodzi swojego odbiorcy. Twórcy zastosowali wiele klasycznych rozwiązań i połączyli to z oryginalną oprawą graficzną, ciekawym motywem przewodnim i innowacyjną funkcją Staxx. Efektem tego są pozytywne Neon Staxx opinie, które pochodzą zarówno od fanów automatów do gier, jak i ekspertów. Dlatego, jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji przetestować tego automatu do gier, to warto nadrobić tę zaległość. NetEnt tworzy gry już trzy dekady i jeszcze nigdy nie zawiodło swoich odbiorców.

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 4.06.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
4.6

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena