Fruit Case

Fruit Case Szczegóły gry

RTP:
96.4%
Producent:
NetEnt
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.01
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
0.10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie

Owocowe maszyny hazardowe, czyli kilka słów o Fruit Case

        Zasady rozgrywki oparte są o mechanizm działania gry jednoręki bandyta. Po wciśnięciu zielonego przycisku Zagraj pośrodku ekranu następuje przetasowanie linii, których mamy do dyspozycji aż 20. Poszczególne numeracje linii widzimy dzięki bocznym panelom. Gra rozpoczyna się przetasowaniem symboli owoców i słoików, które od lewej do prawej mogą utworzyć zwycięski ciąg.

        W 5-bębnowej Fruit Case online, należącej do produkcji NetEnt, możemy dokonywać zakładów o wartości 0,20, 0,40, 1 i 2 EURO. Przy czym obstawianie odbywa się w zależności od poziomu, który wybierzemy. Jest ich łącznie 10 i na najwyższym poziomie maksymalny zakład wynosi 20 EURO (na najniższym – 0,20).

Co oferuje nam interfejs gry na automatach?

        Ta rozbudowana gra wideo z wielokolorowymi słoikami i owocami a’la emotikony posiada kilka opcji, umożliwiających nam nie tylko zmianę poziomu zakładu, ale także tryb Autoplay i Maksymalny zakład. W lewym dolnym rogu znajdują się funkcje związane z regulacją dźwięku – można go bowiem wyłączyć czy udostępnić efekty dźwiękowe.

Darmowe gry Fruit Case posiadają też różne tryby rozgrywki

  •         Możemy trafić podczas rozgrywki na symbol Darmowego przetasowania, który nam podbija stawkę 3x. Symbol ten zjawia się tylko w liniach 1, 2 lub 3. Jeśli wyskoczy potrójnie w jednej linii, wówczas uruchamia się tryb 10 losowań za darmo.
  •         Gra dla zabawy daje nam możliwość rozgrywki za darmo, jednak wówczas nie można podejrzeć historii losowań.
  •         Tryb Autoplay można regulować na 10, 25, 50 i 100 partii, jeśli jednak zjawi się symbol Darmowego przetasowania, tryb się automatycznie kończy. Można też ustawić inne zmienne, by wyjść z trybu – np. przy pierwszej wygranej. Poza tym naciśnięcie przycisku stop w każdej chwili zakończy tryb Autoplay.
  •         Tryb Lawiny uruchamia się po wygranej na dowolnej linii. Gdy po eksplozji symbole znikają, zjawiają się następne, mogące zwiększyć stawkę maksymalnie do 8x. Dziki symbol utrzymuje wartość stawki dopóty, dopóki są wygrane w linii.

        Poza możliwością zwielokrotnienia stawki przez Dziki symbol, obstawione wygrane z zakładu są podbijane przez ilość żetonów użytych na zakład w danej linii. Tylko najwyższa wygrana z danego zakładu na linii jest płacona, a ilość żetonów wyświetla się po prawej stronie pod ekranem gry.

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
Demo slot
Book of Ra Deluxe
Producent: Novomatic
RTP 95%
Ocena 4.2
Demo slot
Columbus gra
Producent: Novomatic
RTP 97%
Ocena 3.5
new
Demo slot
7 Sins
Producent: Play'n GO
RTP 96%
Ocena 5.0
new
Demo slot
7 Chakras
Producent: Genii
RTP 95%
Ocena 5.0

Fruit Case dostępna w trybie gry dla zabawy i realnego kasyna

        Co istotne, na dole pośrodku widzimy wartości aktualnie posiadanych zasobów, wartość zakładu i sumę wygranej, co pozwala na kontrolowanie budżetu. Możemy z tego korzystać i w trybie Gry dla zabawy, i podczas realnego obstawiania. Aby zagrać w grę, wystarczy uruchomić przeglądarkę z dodatkiem Flash. Na naszej stronie można grać w gry hazardowe za darmo i bez rejestracji czy ściągania plików.

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 5.06.2024
Publikacje: 313
Ocena gry od naszych ekspertów
2.8

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena