Dazzle Me

Dazzle Me Szczegóły gry

RTP:
96.9%
Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
76
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.01
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
0.10
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak

Dazzle Me za darmo

Jest to produkcja znanego już producenta gier slotowych Netent. Głównym motywem przewodnim w tej grze są kamienie szlachetne. Mimo tej na pozór banalnej tematyki ta gra ma pewną unikatową właściwość. Chodzi mianowicie o ilość symboli na pojedynczym walcu. Przeważnie w grach slotowych mamy do dyspozycji na przykład 3 rzędy i 3 walce. W przypadku Dazzle me na pierwszych dwóch walcach mamy 3 rzędy symboli, na kolejnych dwóch mamy do dyspozycji 4 rzędy, na ostatnim walcu jest aż 5 symboli!

Zobacz sam, jak pomysłowi są twórcy gier slotowych Netent. Możesz spróbować automat do gry Dazzle Me na naszej stronie całkowicie za darmo i bez rejestracji!

Dazzle Me slot – szczegóły gry

Jak wcześniej zostało wspomniane, mamy do dyspozycji różną ilość rzędów na poszczególnych walcach. Ogólnie dostępne jest dla nas 5 walców i aż 76 zwycięskich linii! Tak wiele linii jest naprawdę czymś rzadkim.

Przejdźmy więc do grafiki, która w tej grze jest równie wyjątkowa co charakterystyka rozgrywki. Mamy tu do czynienia z kolorowymi symbolami, nie są one animowane. Ponadto zwycięskie linie zaznaczone są w bardzo wyraźny sposób, ukazują nam one nie tylko naszą obecną wygraną linię, ale również pokazują nam potencjalne ścieżki, gdyby udało nam się wylosować kilka innych wyjątkowych symboli.

Nawigacja w Dazzle Me jest prosta i bezproblemowa. Na samym dole mamy zielone przyciski, które pomagają nam w prowadzeniu rozgrywki. Na środku panelu mamy przyciski odpowiadające za rozpoczęcie gry. Przycisk ten znajduje się pomiędzy przyciskami max bet, czyli maksymalnego zakładu oraz autoplay. Autoplay odpowiada oczywiście za automatyczne kręcenie walcami po określeniu przez nas ilości losowań. Po prawej stronie panelu Dazzle Me mamy nasze saldo oraz wartość naszego zakładu, która wyrażona jest w monetach. Po lewej stronie natomiast znajduje się kwota naszego zakładu oraz waga, którą nakładamy na nasz zakład. Na samym krańcu lewej strony panelu sterowania znajduje się przycisk informujący nas o zwycięskich liniach oraz wartości poszczególnych symboli.

Jak wygrać w Dazzle Me

Skoro już tyle o Dazzle Me wiemy, czas dowiedzieć się jakie kombinacje symboli dają największe wygrane!

  • Jeden z walców podczas losowania może zamienić się całkowicie w symbole Wild!
  • Mamy również dostępny symbol Scatter, który jest symbolem z napisem Free spins. 5 symboli daje nam 16 darmowych spinów.
  • Za 5 symboli szczęśliwych siódemek na zwycięskiej linii możemy otrzymać aż 200 monet!
  • 5 dzwonków na zwycięskiej linii oznacza wygraną 100 monet.
  • 5 czerwonych lub fioletowych kamieni na zwycięskiej linii to wygrana  30 monet.
  • Za 5 wylosowanych zielonych lub jasno niebieskich kamieni na zwycięskiej linii możemy liczyć na wygraną, która wynosi 20 monet.

Oczywiście, nie musimy wylosować aż 5 symboli, aby otrzymać wygraną. W przypadku siódemek lub dzwonków nawet 2 symbole dają 1 monetę. Co więc zrobić, żeby wygrać? Grając nawet najmniejszym zakładem o najmniejszej wadze, możemy liczyć na ciekawe wygrane, więc polecamy taką taktykę dla początkujących graczy. Pamiętaj, że u nas możesz zagrać za darmo w Dazzle Me, bez rejestracji i wpłacania środków.

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
Demo slot
Columbus gra
Producent:
RTP 97%
Ocena 3.5
exclusive
Demo slot
Eye of Horus + Eye of Horus Power 4 Slots
Producent: Merkur Gaming
RTP 95%
Ocena 3.9
Demo slot
Jackpot Bells
Producent: PlayTech
RTP 93%
Ocena 4.2

Olśniewająca gra

RTP na poziomie 96,90%, kolorowe kamienie szlachetne, czego chcieć więcej? Mamy nawet bonusy w postaci całych walców w symbolach Wild. Możemy wylosować symbole Scatter dające nam darmowe spiny. Do tego aż 76 zwycięskich linii. Czy ta gra ma jakiekolwiek minusy? Brakuje w tej grze jedynie jackpota. Nie ma również gry bonusowej. Czy to jednak powinno odstraszać gracza? Oczywiście, że nie! Ilość bonusów jest i tak duża, sama rozgrywka dzięki wielu zwycięskim liniom jest ciekawa. Przekonaj się sam, grając na naszej stronie w Dazzle Me od Netent. Za darmo i bez opłat czy rejestracji! Czekamy na Ciebie graczu!

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 14.05.2024
Publikacje: 311
Ocena gry od naszych ekspertów
5.0

Poznaj inne kategorie darmowych gier