Christmas Tree

Christmas Tree Szczegóły gry

RTP:
96.77%
Producent:
Yggdrasil Gaming
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
7
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
Cluster pays
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
0.40
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
40
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak

Christmas Tree: Przegląd slotu

Deweloper TrueLab Gry dostaje ich ducha Bożego Narodzenia dobrze i naprawdę dalej w niewyobrażalnie zatytułowany slot Christmas Tree. Wydany za pośrednictwem programu Yggdrasil YGS Masters, slot świętuje najbardziej rozpoznawalną ikonę Świąt Bożego Narodzenia, skromną choinkę. Czy to prawdziwe, z autentycznym zapachem, czy też syntetyczne z oszczędzacza funtów, nic nie mówi, że to Boże Narodzenie, jak duża zielona choinka w rogu pokoju. TrueLab wybrał jedną z nich na ekranie, aby zorganizować gniazdo sieciowe oferujące elfom warsztat z funkcjami.

Ze względu na podobny kształt, choinka świąteczna niejasno przypomina slot Gold Volcano Play’n GO, ponieważ oba są ułożone w trójkątny kształt. TrueLab poszedł na pełny wygląd Zimowej Krainy Czarów, obfitujący w purpurowy śnieg, bałwana, ciepły przytulny dom w tle, a nawet gwiazdę taką jak ta, która doprowadziła trzech mędrców do Betlejem. Trudno sobie wyobrazić wiele innych rzeczy, które studio mogłoby wypchać świątecznym stylem. Czy w sezonie ktoś będzie chciał zagrać to w dzień boksu (lub później), gdy będzie faszerowany pieczonym mięsem, np. eggnogiem, a jego prezenty nie spełniły oczekiwań?

Choinkę można zagrać na dowolnym urządzeniu, wybierając najpierw odpowiednią stawkę od 0,4 do 40 za obrót. Stosunkowo wysoka stawka minimalna będzie najprawdopodobniej nieprzyjemna dla osób o niskich obrotach, które mogą poczuć się skłonne do świętowania Bożego Narodzenia gdzie indziej. Rating RTP na poziomie 96.77% z pewnością zadowoli jednak większość ludzi, podczas gdy zmienność może odzwierciedlać tendencję Mikołaja do odwiedzania go tylko raz w roku. Automat Christmas Tree ma zaskakująco duży potencjał, a próbując go złamać, gracze teoretycznie cieszą się z wygranej co trzy obroty lub tak, gdzie częstotliwość uderzeń została oceniona na 31,6%.

Rozgrywane przy użyciu 6-rzędowej siatki w formacji 2-3-4-5-6-7, każdy wznoszący się rząd ma o jeden symbol mniej niż poprzednio, aż do momentu, gdy górny trzyma tylko dwa. Nie ma żadnych linii wypłat ani sposobów na wygraną, TrueLab wybiera system płatności kasetowych zamiast tego. Kiedy pięć lub więcej pasujących symboli łączy się po przekątnej, masz wygraną na rękach, a funkcja kaskady jest uruchamiana.

Rzeczy pozostają uroczysty dla stołu wypłat, zaczynając od trzech dekoracji w kolorze zielonym, niebieskim i fioletowym jako niskie stawki, a następnie cukierków, słodyczy i dzwoneczków w środku. Następnie dwa symbole premium – Mikołaja i Anioła. Ostatnim zwykłym symbolem jest śnieżna kula ziemska, która zastępuje wszystko oprócz Tajemniczych Symboli.

Cechy slotu Christmas Tree

Kaskady są najczęstszym dodatkiem, który może prowadzić graczy do większości funkcji, jeśli pojawi się ich wystarczająco dużo. Na boku znajdują się dwa losowe dodatki, które co jakiś czas wyskakują z nieparzystej wygranej lub dwa.

Poczynając od randów, jeden z nich to funkcja Blizzard, która pojawia się, gdy nie ma już wygranej w sekwencji kaskadowej. Zimny wiatr wieje w poprzek siatki, zrzucając 3-9 tajemniczych symboli w przypadkowych pozycjach. Te tajemnicze pudełka z prezentami przekształcają się następnie w ten sam symbol – płatny lub dziki. Drugie losowe zdarzenie ma miejsce podczas każdego obrotu, gdy bałwan po lewej stronie budzi się, aby rzucić śnieżkami w siatkę, uderzając w jeden z typów niskiej lub średniej płacy. Wszystkie przypadki tego symbolu na widoku zamieniają się następnie w wild.

Kaskady są uruchamiane po każdej wygranej. Mechanik ten usuwa zwycięskie symbole z siatki, więc nowe mogą zająć ich miejsce, co może prowadzić do kolejnej wygranej z tego samego obrotu. Kaskady trwają, aż do momentu, w którym nie wygrają już ziemi. Jeśli pod rząd wystąpią trzy lub więcej kaskad, gracze otrzymują jeden z trzech prezentów:

  • Moneta wygrywa – obraca się koło, aby przyznać wygraną od 5x do 1.000x zakładu.
  • Mnożnik całkowitej wygranej – obraca się inne koło, aby zastosować mnożnik wygranej od 2x do 30x.
  • 5 darmowych obrotów.

Darmowe obroty mają kilka zalet. Snowman jest aktywny na każdym pojedynczym obrocie, hurlując śnieżkami, aby zamienić symbole jak opisano powyżej. Ponadto, progresywny mnożnik wygranej jest wprowadzany, począwszy od x1 i zwiększając o +1 po każdej kaskadzie. Wolne obroty nie mogą być ponownie uruchomione.

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
new
Demo slot
Cube Mania Deluxe
Producent: Wazdan
RTP 96%
Ocena 5.0
new
Demo slot
Age of Gods
Producent: Playtech
RTP 95%
Ocena 5.0
Demo slot
Egypt Gods
Producent: Evoplay
RTP 94%
Ocena 5.0
Demo slot
Jackpot Bells
Producent: PlayTech
RTP 93%
Ocena 4.2

Christmas Tree: Werdykt slotowy

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyglądają święta w śnieżnej kuli ziemskiej, Christmas Tree daje dość dokładny degustator. Zakaźny dobry humor sprawia, że slot Christmas Tree jest trafną opcją na ten sezon. Właściwa nazwa “Choinka” może nie być zbyt dynamiczna, ale zaangażowanie zespołu w święta jest godne pochwały.

Więc czy warto było poświęcić zasoby na nowy, świąteczny mecz? W większości przypadków nie jest to zły wysiłek. Christmas Tree ma wszystkie statystyki, jakie tylko można sobie zażyczyć, a dodatkowo gra czasem się angażuje. Tak jak w przypadku większości slotów sieciowych, chodzi o to, aby kula śniegowa toczyła się po to, aby dotrzeć do późniejszych, większych etapów gry.

W pewnym sensie Christmas Tree czuje się jak Yggdrasil własnej Kolędy Elfów. Nie dostajesz wielu darmowych obrotów, gdy robisz to tak daleko, choć mogą być intensywne. Jedną z głównych różnic jest Christmas Tree oferuje około 4 razy więcej potencjału na 25.000 razy zakład, chociaż prawdopodobieństwo, że tak się stanie nie zostało ujawnione, więc wziąć tę postać z szczyptą soli. Na pewno można czekać na pojawienie się darmowych spinów, ale przynajmniej istnieje możliwość, że trochę zaszaleję.

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 13.05.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
1.0

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena