Christmas Santa

Christmas Santa Szczegóły gry

RTP:
96.24%
Producent:
Max Win Games
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
3125
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
0.20
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak

Christmas Santa: Przegląd slotu

Z zamieci bożonarodzeniowej zamieci sloty tematyczne przychodzi Christmas Santa uprzejmość Max Win Gaming, zasilany przez Relax Gaming. Wskakując w dający nastrój, Max Win zrobił Christmas Santa zdecydowanie ich najwyższe płatnicze gniazdo do tej pory. Okay, nie ma ogromnej liczby gier w swoim katalogu w momencie pisania, ale przez większość standardów są ogromne wygrane na chwyty w Christmas Santa. Oczywiście, statystyka nagłówka to nie wszystko, więc zobaczmy, czy reszta gry jest tak samo rozgrzewająca jak serce.

Max Win zaprojektował coś w rodzaju artystycznego warstwowego wyglądu tła, składającego się z toczących się ośnieżonych wzgórz i rozgwieżdżonego nieba. W środku tego wszystkiego znajduje się siatka 5×5, oferująca 3 125 sposobów na wygraną. Po lewej stronie znajduje się zasilana energią drabina kolekcjonerska Świętego Mikołaja, wyłączona podczas gry w bazę, gotowa do zapalenia się po uruchomieniu darmowych obrotów. Początkowe wrażenie jest jak otwarcie wyskakującej książki i o scenę Bożego Narodzenia odbijają się w twarz. Pływający nad wierzchołkiem, jaunty, jangly soundtrack dopełnia scenę, podczas gdy Santa voice-over dodaje atmosferę. Wszystko w górę, Max Win zrobił wesołą scenę, przechwytując ducha sezonu całkiem dobrze.

Wraz z masywną statuetką Max Win, reszta numerów też nie jest zbyt nędzna. Dedykowani gracze powinni docenić wysoce lotny model matematyczny (5/5), podczas gdy wszyscy mogą cieszyć się RTP na poziomie 96,24%. Wygrana jest gęsta i szybka dzięki częstości uderzeń na poziomie 32,78%, co oznacza, że prawie jeden na trzy obroty się opłaca. Większość z nich to luźne zmiany, ale nie zawsze. Jest jednak kilka cech w grze bazowej zwiększających wygrane, jak np. pomocne elfy. Świąteczna zabawa może odbywać się na dowolnym urządzeniu, na którym dostępne są zakłady od 0,20 do 100 za obrót.

Wygrana punktowa występuje wtedy, gdy pasujące symbole wylądują na trzech lub więcej sąsiednich bębnach, od najbardziej na lewo. Dostępnych jest dziewięć symboli płatniczych, poczynając od symboli kart 9-A, następnie wybrzuszone pończochy, Renifer Czerwony Nos Rudolfa, bałwan z marchewką i elf niosący stos złotych monet – wygrane typu premium są warte od 2 do 15 razy więcej niż zakład na pięć z danego rodzaju. W grze nie ma symbolu wild, co wydaje się w tej chwili dość popularnym posunięciem, ale kilka innych symboli jest na wyciągnięcie ręki, aby podnieść luz.

Christmas Santa: Cechy slotu

Zdobycie niektórych z tych wielkich wygranych pod choinką będzie możliwe tylko przy pomocy funkcji Christmas Santa. Człowiekowi w czerwieni towarzyszą symbole multiplikatora prezentów oraz intrygująca gra bonusowa kolekcjonerska.

Zwróć uwagę na symbole prezentów, które występują w trzech odmianach, posiadających wartość związaną z ich kolorem – zielony, czerwony lub złoty symbol prezentu posiada mnożniki odpowiednio x2, x3 lub x5. Więcej niż jeden może wylądować w tym samym czasie, mnożąc swoje wartości maksymalnie do x30. Symbole prezentów są dość regularne i mogą szybko przekształcić tak opłacalną wygraną w coś wyjątkowego.

Istnieją dwa sposoby dostępu do darmowych obrotów, albo przez wylądowanie 3 lub więcej rozproszonych Mikołajów, albo z Koła Premiowego. Koło jest podzielone na 16 sekcji, 15 dole out natychmiastowe zwycięstwa monet. Pozostała część jest złotą, która nagradza grę bonusową.

Jakkolwiek się tam dostaniesz, gra Free Spins zaczyna się od 5 obrotów i działa na innych zasadach niż gra podstawowa. Celem jest wejście po lewej stronie ekranu na Drabinę Świętego Mikołaja poprzez trafienie w Santa Symboli. Regularne symbole są usuwane, pozostawiając tylko 4 specjalne symbole w grze:

  • Mikołaje przyklejają się i są zbierane na drabinie.
  • Pudełka na prezenty również się kleją i działają w ten sam sposób, jak opisano w grze podstawowej.
  • Płatki śniegowe są po prostu symbolami zastępczymi, które nie robią nic i są usuwane dla
    Następny obrót.
  • Ulepszone koło premiowe jest lepkie, przyznając wygraną 2 do 50 razy większą od zakładu, 1 lub 2 więcej.
    kręci się, symbolizuje Mikołaja, albo odzyskuje bonus.

W przypadku trafienia prezentów, kółek lub Mikołajów, dodawany jest jeszcze jeden spin, a w każdym innym przypadku jeden spin jest usuwany. Bonus kończy się, gdy obroty się skończą, lub gdy wszystkie kamienie będą pełne symboli. W tym przypadku liczba Mikołajów na drabinie daje wygraną od 5x do 1.000x zakładu.

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
Demo slot
Gra Mega Joker
Producent: NetEnt
RTP 95%
Ocena 3.3
new
Demo slot
Cube Mania Deluxe
Producent: Wazdan
RTP 96%
Ocena 5.0
Demo slot
20 Super Hot slot
Producent: EGT
RTP 95%
Ocena 3.5

Christmas Santa: Slot Verdict

Christmas Santa oferuje rodzaj nagrody, która powinna zabawiać twardych hazardzistów szukających dreszczyku emocji w tym dniu. Rozgrywka jest prosta, nie wspominając już o trudnych chwilach, a jednak ma takie cechy, które spadają znikąd, aby przynieść zaskakująco dobre wyniki. Większa niż zwykle częstotliwość uderzeń pomaga również utrzymać zajęcie w bazie w oczekiwaniu na przybycie trzech symboli Mikołaja. Ich wypłata zazwyczaj była niewielka, choć symbole prezentów czasami je sortowały. Na przykład premie za pojedyncze wygrane mogą zadowolić, gdy pojawią się obok siebie soczysty multiplikator lub dwa.

Jak dodatkowa łopata węgla na palniku, rzeczy nagrzewają się podczas wolnych obrotów, jak to zwykle robią. Gra bonusowa może być prosta, ale może szybko zamienić się w napięcie, gdy pojawią się odpowiednie symbole – mianowicie Mikołaje i Prezenty. Kiedy drabinka jest pełna, może być obecny 30x mnożnik, co równa się znacznej sumie 30.000x zakładu. Nie jest to łatwe zadanie, ale fakt, że nie potrzeba teoretycznego czarodziejstwa multi-spin, aby trafić główną nagrodę, jest czynnikiem motywującym.

Z drugiej strony, runda darmowych obrotów jest nieco wolna, niezgrabna i niezręczna. Przechodzenie przez pełną sekwencję wirowania wydaje się trwać wieki i często przynosi ze sobą tylko płatki śniegu, które mają miejsce. To może być super przechylanie czasami i mieć krzyczeć “rigged” na ekranie, gdy 25 płytek wielokrotnie tylko zdołają produkować te cholerne płatki śniegu.

Niezależnie od tej małej rantki, Christmas Santa jest przyzwoity slot i jeden z największych Max Win do tej pory. Dlaczego zdecydowali się pójść tak duży na Xmas slot z ograniczonym czasie gry jest ciekawym pytaniem, ale taki, w którym gracze szukający masywnych świąteczne gry są mało prawdopodobne, aby martwić się o siebie. Gwiazdka Świętego Mikołaja, jego runda bonusowa, jest jak wielkie, tajemnicze pudełko pod choinką; to, które wszyscy mają nadzieję, że zostanie otwarte w tym dniu.

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 13.05.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
3.5

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena