Christmas Megaways

Christmas Megaways Szczegóły gry

RTP:
96.2%
Producent:
Iron Dog Studio
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
6
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
64 - 117649
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
0.20
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
20
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak

Christmas Megaways: Przegląd automatu do gry

Studio Iron Dog Studio z siedzibą w Wielkiej Brytanii dekoruje swoją koncepcję Branded Megaways w puszkach i opakowaniach dla punterów szukających czegoś do obracania w okresie wakacyjnym. Dla tych z Was, którzy nie są świadomi, Branded Megaways pozwala operatorom na dodanie własnego brandingu lub logo do szablonu w łatwy do dostosowania sposób. Ten, Christmas Megaways, jest całkowicie Iron Dog sprawa, być może wydany w celu pokazania, co oprogramowanie może zrobić tyle, ile gotówki w święta. Christmas Megaways pokazuje, jak łatwo można skonfigurować format, ale również ujawnia ograniczenia, co w rezultacie daje produkt końcowy, który daje pewne mieszane uczucia.

Układ jest klasyczny Megaways z czterogwiazdkowym licznikiem obrotów swobodnych umieszczonym po prawej stronie i marka firmy, lub w tym przypadku tytuł, po lewej stronie nad licznikiem Megaways. W środku znajduje się 6-bębnowy obszar do gry, który jest w stanie wygrać losowo od 64 do 117.749 sposobów na każdy obrót. Wokół slotu znajduje się scena zimowa, wszystkie ośnieżone góry, paczki z prezentami i rozgwieżdżone niebo. Jest to dość prosty widok, pozbawiony wiele uroku i ciepła, jak zdjęcie na tanim opakowaniu kart bożonarodzeniowych z 99p sklepu, który stara się nikogo nie obrazić. Gołe tło jest również znakiem rozpoznawczym o charakterze ogólnym podczas konstruowania szczeliny z szablonu. Z jasnej strony, towarzysząca mu ścieżka dźwiękowa jest raczej kojąca.

Christmas Megaways jest dostępny na każdym urządzeniu, oferując zakłady od 0,20 do 20 za obrót. Bez względu na to, co myślisz o obróbce wizualnej lub tematycznej, statystycznie nie można zepsuć Christmas Megaways. Jego wysoce lotny model matematyczny produkuje RTP 96,2% i niektóre ogromne potencjalne wygrane, jeśli funkcje robią swoje.

Iron Dog zapewnił, że motyw jest obecny wśród symboli, zarówno w kategoriach wysokich jak i niskich zarobków. Na przykład 10 do Ace, są ozdobione różnymi ikonami sezonowymi, takimi jak jemioła. W kategorii wysokich wynagrodzeń znajdują się dekoracje, świece, pończochy, prezenty i drzewa. Trafienie szóstki wygrywa tutaj za zwrot od 2 do 25 razy większy od zakładu.

Christmas Megaways: Cechy slotu

Nadziani w tę pończochę gracze znajdą w niej bębenki, mnożniki, darmowe obroty z blokującymi się kołowrotkami oraz bonusową opcję zakupu. W większości są to rzeczy standardowe, ale mimo to mogą być dobre.

W grze używane są dwa rodzaje wildów – standardowy i multiplikator. Oba lądują na bębnach 2, 3, 4, 5 lub 6, zastępując dowolny symbol. Czasami w grze podstawowej symbol wild może pojawić się w formie mnożnika x2. W tym samym czasie mogą pojawić się do trzech jokerów x2. Jeśli w wygranej użyto więcej niż jednego, wartości są mnożone, więc trzy z nich równają się mnożnikowi x8.

Każda wygrana, we wszystkich fazach gry, uruchamia funkcję tumble. Tutaj symbole wygranej są usuwane, aby umożliwić nowym graczom wpadanie w luki. Może to prowadzić do kolejnych wygranych, a proces ten trwa tak długo, jak długo nowe wygrane stale się tworzą.

Tumbles prowadzi do następnej funkcji, rundy darmowych obrotów. Gdy wystąpią 4 lub więcej kolejnych potknięć, przyznawanych jest 8 Free Spins. Za każdy kolejny bęben po 4 dodawane są 2 dodatkowe darmowe obroty do sumy, maksymalnie do 14. Jeżeli na bębnach wyzwalających lub jakichkolwiek darmowych obrotach znajduje się bęben z 7 symbolami, jest on zablokowany na tej wysokości na czas trwania bonusu. Jeżeli na ostatnim wolnym obrocie zostaną zablokowane bębny, wówczas dodawany jest jeszcze jeden obrót. Runda bonusowa wykorzystuje również mnożnik wygranej, który zwiększa się o +1 po wygranej bez górnego limitu. Ponadto, jeśli w grze bonusowej wystąpią cztery kolejne upadki, gracze wygrywają 4 dodatkowe darmowe obroty – każdy dodatkowy upadek po czterech dodaje 2 do maksymalnie 14.

Na koniec, jeśli to możliwe, gracze mogą zakupić partię darmowych obrotów. Istnieje kilka opcji cenowych, począwszy od 30x zakład na 6 darmowych obrotów, aż do 130x zakład na 10 darmowych obrotów i jeden już zablokowany kołowrotek.

Christmas Megaways: Werdykt slotowy

Zacznijmy od uznania, że gra Christmas Megaways nie jest zła, w zasadzie jest całkiem dobra z technicznego punktu widzenia. Mówiąc tak, to jest to samo, co Branded Megaways czy Pirate Kingdom, które pojawiły się przed nim. Jeśli ci się to podobało, a ten pirat był czymś w rodzaju hitu, to jest szansa, że to docenisz. Z drugiej strony, powtarzające się występy na automatach często wypadają płasko, zwłaszcza na trzeciej wyprawie. Mieszać w sterylnym leczeniu jednego z najtrudniejszych okresów w roku, a Christmas Megaways walczy być bardzo ekscytujące.

Na wiele sposobów Christmas Megaways czuje się dokładnie tak, jak to jest. Ktoś, prawdopodobnie Grinch, pomyślał, że wystarczy tylko wypełnić kilka luk na szablonie, i bum, jest gniazdo. Problem w tym, że skończyło się to tak samo niewyobrażalnie jak tytuł. Technicznie rzecz biorąc, gracze mogliby znaleźć tutaj dreszczyk emocji, ale dlaczego miałbyś to robić, skoro istnieje tak wiele innych slotów tematycznych na Boże Narodzenie, które w rzeczywistości wydają się być trochę rozgrzewające. Ten jest o 100 stopni lodowszy niż Iron Dog’s 1 Million Megaways BC, który został podpalony w prawdziwej epoce lodowcowej, kiedy ajerkoniak przez ryczący ogień w hali był dalekim snem.

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 11.06.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
4.0

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena