Cashapillar

Cashapillar Szczegóły gry

RTP:
95.13%
Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
100
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie

Witajcie w naszej bajce

Zabawne postaci, pogodny podkład muzyczny i cukierkowe kolory – oto Cashapillar, slot firmy Microgaming. Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, ze zamiast do kasyna trafiliśmy do jednej z dziecięcych bajek. Wśród symboli znajdziemy ręcznie rysowane, nadzwyczaj wyraziste wizerunki osy, zielonego żuka, biedronki, ślimaka i gąsienicy. Tradycyjnie, ikony o niższej wartości to symbole karciane. Cashapillar logo pełni rolę wilda, natomiast tort urodzinowy – scattera. Symbole tej gry na automatach ułożone są aż w pięciu rzędach, co sprawia, że ekran zdaje się tętnić owadzim życiem.

Cashapillar online to slot o pięciu bębnach i 100 liniach wygrywających, których liczbę możemy regulować w zakresie 1 – 100. Dysponujemy jedynie monetami o nominałach $0,01 i $0,02. Na każdą z linii możemy postawić do dziesięciu monet, tak więc maksymalna stawka zakładu wynosi $20.

Atrakcje świata insektów

  • Wild symbol, oprócz swojej standardowej roli, czyli zastępowania pozostałych ikon, podwaja wysokość premii, jeśli bierze udział w kombinacji wygrywającej. Funkcja ta nie działa podczas darmowych spinów. Wild dodatkowo ma zdolność przekształcania się w stacked wild, czyli zastępowania wszystkich innych symboli na bębnie, na którym się znajdzie.
  • Trzy, cztery lub pięć symboli urodzinowego tortu, lądujące w dowolnym miejscu na bębnach aktywują rundę darmowych spinów. Otrzymujemy piętnaście bezpłatnych rotacji, niezależnie od tego ile scatterów zapoczątkowało tę rundę. Podczas gratisowej gry automaty potrajają wszystkie wygrane, a jeśli mamy szczęście, i w kombinacji wygrywającej znajdzie się logo Cashapillar, nasza wygrana zwiększa się sześciokrotnie!

Warto podkreślić, że grając z maksymalną liczbą stu linii wygrywających mamy szansę na premię w wysokości dwóch milionów monet podczas regularnej gry. W trakcie darmowej gry hazardowej, dzięki mnożnikowi, liczba ta wzrasta do zawrotnych 6 milionów.

Dziecko tkwi w każdym z nas

Automaty online, takie jak Cashapillar nie powinny być oceniane jedynie po wyglądzie. Landrynkowa grafika i towarzysząca jej skoczna muzyczka bynajmniej nie oznaczają, że firma Microgaming zaczęła tworzyć maszyny hazardowe dla przedszkolaków. Nie sposób zaprzeczyć, że tak jak liczne darmowe gry Cashapillar nie oferuje efektów 3D czy olśniewających animacji, jednak pomimo tych braków ta gra jednoręki bandyta daje radę. Piszący te słowa spędził całe godziny przy Cashapillar i nie żałuje ani sekundy.

Projektanci video slota uznali, że obroni się on czystym gameplayem i jak się okazuje, mieli rację. Zachęcam do przetestowania Cashapillar za darmo na naszej witrynie internetowej. Zagraj i zanurz się w świecie sympatycznych stworzeń wielkości paznokcia, bez rejestracji i bez frustrującego pobierania plików instalacyjnych.

Poznaj inne kategorie darmowych gier