Aces And Faces

Aces And Faces Szczegóły gry

RTP:
99%
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Aces and Faces to niezwykła gra kasynowa od Betsoft Gaming. Jeżeli uważacie, że umiecie grać w pokera, ten rodzaj rozrywki naprawdę sprawdzi wasze umiejętności. Co w nim niezwykłego?

Aces and Faces to tzn. Pyramid Poker, w którym podczas jednego zakładu obstawia się równocześnie aż trzy możliwe układy na ręce z pięcioma kartami: układ trzech pierwszych kart, układ wszystkich pięciu kart i układ trzech ostatnich kart. Tylko wprawni gracze, potrafią prawidłowo ocenić wszystkie możliwości osiągną maksymalne RTP, jakie proponuje ten slot.

Na naszej stronie możesz zmierzyć się z Aces and Faces całkowicie za darmo, bez ryzyka przegrania prawdziwych pieniędzy.

Aces And Faces – szczegóły gry

Na pierwszy rzut oka, Aces and Faces nie różni się od innych gier stołowych przeniesionych na automaty. Należy do typu pokera dobieranego – po rozdaniu kart, możemy zdecydować, które zostawić, a które wymienić.

Czym więc się różni? W Aces and Faces mamy możliwość uzbierania aż trzech różnych układów kart:

  • Pierwsze trzy karty
  • Wszystkie pięć kart
  • Ostatnie trzy karty

Aby rozpocząć grę, najpierw musimy ustalić wysokość zakładu oraz czy chcemy obstawiać wszystkie trzy na raz – do tego używamy przycisku BET ONE. Przycisk ten przechodzi po kolei przez wszystkie zakłady i nie da się nim cofać. Więc jeżeli założymy za duży zakład, musimy przejść przez wszystkie zakłady po kolei, żeby z powrotem dojść do najniższego.

Następnie klikamy DEAL, wybieramy karty, które chcemy zatrzymać przyciskiem HOLD i znów klikamy DEAL.

Przy każdym rozdaniu powtarzamy te czynności.

Po każdym wygranym zakładzie, pojawia się gra dodatkowa. Umożliwia ona podwojenie wygranej. Zasady gry są bardzo proste: należy odgadnąć, która z zasłoniętych kart jest wyższa od widocznej karty krupiera.

Jak wygrać w Aces And Faces?

Haczyk tkwi w ilości zakładów na karty – bo te jak pisaliśmy we wstępie są aż trzy. Zakłady różnią się także wysokością wygranych oraz ilością możliwych układów kart. Przykładowo za pokera (Straight flush) można wygrać:

  • Pierwsze trzy karty: 1 x 15
  • Wszystkie pięć kart: 1 x 50
  • Ostatnie trzy karty: 1 x 20

Najbardziej opłacalne wygrane są więc na wszystkich pięciu kartach, następnie na trzech ostatnich i dopiero na trzech pierwszych. Dlatego należy umiejętnie decydować (w przypadku dwóch wykluczających się możliwości uzbierania wygrywającego układu), nie tylko o tym, który finalnie będzie dla nas najkorzystniejszy, ale także który będzie łatwiej trafić.

Zakłady różnią się także ilością możliwych układów.

Zakład na 5 kart Zakłady na 3 karty
Poker królewski (Nat. Royal flush)
Poker królewski WILD (WILD Royal flush)
Cztery Asy (Four Aces)
Poker (Straight flush) Poker (Straight flush)
Cztery J, Q lub K (Four J, K or Q)
Cztery karty tej samej wartości od 2 do 10 (Four 2 thru 10)
Full house
Kolor (Flush) Kolor (Flush)
Strit (Straight) Strit (Straight)
Trójka (Three of a kind) Trójka (Three of a kind)
Dwie pary (Two pair)
Para J lub wyżej (Jacks or better) Para J lub wyżej (Jacks or better)

Podsumowanie

Doświadczony gracz ma całkiem sporą szansę na wygrane w automacie online Aces and Faces. Jednak, aby dość o tego poziomu, trzeba naprawdę sporo poćwiczyć. Samo doświadczenie w zwykłym pokerze dobieranym nie wystarczy.

Jeżeli jednak wprawimy się w te rozgrywce, możemy oczekiwać nie tylko nagród, ale przede wszystkim dużej satysfakcji, jaką daje Aces and Faces.

Chcesz spróbować swoich sił w tej oraz innych grach? Nasza strona oferuje możliwość hazardowe gry za darmo bez konieczności rejestrowania!

Poznaj inne kategorie darmowych gier