Aces and Eights Poker Online

Aces and Eights Poker Online Szczegóły gry

RTP:
99.1%
Producent:
Habanero
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Aces and Eights Poker za darmo

Aces and Eights Poker to gra kasynowa w wideo w pokera wyprodukowana przez lubianą przez wielu graczy firmę Habanero i wypuszczona na rynek w lutym 2018 roku. Została ona stworzona w oparciu o HTML5 i JavaScript, co naturalnie oznacza, że do jej uruchomienia niezbędna będzie przeglądarka internetowa. Ma to rzecz jasna swoje dobre strony, bo gry wykonane w ten sposób są zupełnie niezależne od platformy sprzętowej i programowej urządzenia, na jakim się je uruchamia. Nie trzeba niczego ręcznie pobierać z Internetu, ani też instalować na swoim telefonie, aby móc grać w Aces and Eights Poker!

Przekonaj się zresztą samodzielnie o tym, że ta gra jest kompatybilna z Twoim urządzeniem grając zupełnie za darmo w wersję demo, jaką specjalnie dla Ciebie udostępniamy w naszym serwisie internetowym. Nie musisz zakładać w tym celu dla siebie konta użytkownika, ani się logować. Nie oczekujemy od Ciebie podawania danych osobowych, ani też wpłacania pieniędzy na swoje saldo, by móc zagrać. Nie będziesz musiał także odblokowywać gry hazardowe online poprzez klikanie reklamy, zapisywanie się do newslettera, czy też spełnianie innych dziwnych warunków. Możesz po prostu rozpocząć granie w Aces and Eights Poker kiedy tylko zechcesz i grać tak długo, jak tylko będziesz mieć na to ochotę.

Pamiętaj tylko o dwóch ważnych rzeczach:

  1. Aces and Eights Poker to typowy poker wideo, co oznacza, że grasz w niego tylko przeciwko kasynu, reprezentowanemu tutaj przez komputer. Nie rywalizujesz z innymi graczami.
  2. Ponadto oferowana przez nas wersja jest typowo demonstracyjna. Opiera się ona o wirtualne monety i w takiej samej formie otrzymujesz też wygrane. A to oznacza, że nie będziesz płacić za możliwość grania i kolejne rozdania, ale też nie wygrasz żadnych prawdziwych pieniędzy.

Niemniej jednak to znakomita okazja, by poznać lepiej grę Aces and Eights Poker, zobaczyć, jak premiowane są poszczególne układy kart, a także nabrać doświadczenia związanego z samym pokerem wideo. Czyli będziesz lepiej wiedział, kiedy warto zatrzymać karty i które lepiej zostawić, a które wymienić i tak dalej. To bardzo cenna właściwość przed rozpoczęciem grania na prawdziwe pieniądze!

Specyfikacje techniczne Aces and Eights Poker

Zanim zaczniesz grać w Aces and Eights Poker, to powinieneś wiedzieć coś więcej o jej właściwościach. Zatem w tym punkcie naszej dzisiejszej recenzji przedstawimy Ci nieco bliżej najważniejsze cechy tej ciekawej gry.

Jak wspomnieliśmy powyżej, jest ona produktem firmy Habanero wydanym w 2018 roku. To typowy poker wideo o zasadach opartych o nieco zmodyfikowaną odmianę Jacks or Better. Najniższa stawka, jaką możesz postawić na jedno rozdanie wynosi tutaj 0,05 monety. Z kolei maksymalna kwota do postawienia wynosi 25 monet.

Ponadto po każdej wygranej mamy tutaj funkcję dodatkową o nazwie Gamble. Jest ona oczywiście opcjonalna i gracz wcale nie musi z niej korzystać. Ale jeśli się na to zdecyduje, to na ekranie zostaje wylosowana jedna z kart z talii. Gracz następnie musi wybrać jedną z czterech dostępnych kart tak, aby trafić tę o wyższej wartości od tej odsłoniętej. Jeśli mu się to uda, to zgarnia dwukrotność wygranej poprzednio sumy. Ale w przypadku trafienia karty o niższej wartości przegrywa całą sumę. Opcja Gamble składa się z kilku etapów, każdy z nich jest dobrowolny – czyli możesz w dowolnym momencie zakończyć grę i wziąć bieżącą kwotę wygranej.

Jak zagrać w Aces and Eights Poker?

Jeśli nabrałeś właśnie teraz ochoty na zagranie w Aces and Eights Poker, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz się obawiać, że rozgrywka będzie skomplikowana. Firma Habanero dołożyła wszelkich starań do tego, by uprościć maksymalnie obsługę swojego produktu. W efekcie otrzymaliśmy grę, w której w zasadzie mamy tylko jeden przycisk do prowadzenia gry (i kilka pomocniczych, ale nie trzeba używać ich co chwilę)!

  • Po uruchomieniu gry po raz pierwszy widzisz na ekranie kilka sekcji.
  • Na samej górze masz prostą tabelę wygranych dla danych układów, zgodnie z tradycyjnymi zasadami pokera. W grze Aces and Eights Poker ciekawostką jest dodatkowe premiowanie karety z asów lub ósemek – zgodnie zresztą z nazwą tego produktu (asy i ósemki)!
  • W środkowej części ekranu widzisz pięć dużych kart do gry.
  • Na dole dwa duże przyciski oraz dwa małe.

Przycisk pomarańczowy w lewym dolnym rogu służy do ustawienia liczby monet na jedno rozdanie. Wartość pojedynczej monety ustawiasz za pomocą przycisków plus i minus w środkowej części panelu. I zostaje jeszcze tylko duży zielony przycisk DEAL w prawym dolnym rogu. I to już wszystko! Możesz jeszcze oczywiście użyć menu w prawym górnym rogu, aby przejrzeć podręcznik użytkownika dla tej gry, jeśli zechcesz oczywiście.

Gdy już ustawisz zakład, zacznij grać klikając w przycisk DEAL. Gra wylosuje dla Ciebie pięć kart do gry. Oceń otrzymane rozdanie i kliknij w te karty, które chcesz sobie zostawić. Możesz posłużyć się w tym momencie tabelą wygranych jako ściągawką przypominającą Ci, jak gra Aces and Eights Poker ocenia premiowane układy. Gdy już podejmiesz decyzję na temat kart, kliknij ponownie przycisk DRAW (zauważ, że w tym momencie przyciski COINS oraz plus i minus są wyszarzone. Oznacza to, że gra nie pobiera kolejnej stawki zakładu z Twojego konta).

Otrzymasz wtedy nowe karty w miejsce tych, które chciałeś wymienić. Aces and Eights Poker oceni w tym momencie Twój finalny układ i jeśli karty tworzą jakąś premiowaną kombinację, wypłacona zostanie Ci odpowiednia wygrana. Ujrzysz też w tym momencie na ekranie pytanie, czy chcesz dodatkowo zaryzykować tę kwotę grając w opisaną powyżej opcję Gamble. Oczywiście możesz odmówić, więc Twoja wygrana trafi wtedy na Twoje konto. Albo zagrać w Gamble i spróbować szczęścia!

Jako że Aces and Eights Poker to wideo poker, to nie ma dla tej gry żadnych skutecznych w praktyce strategii. Nie sprawdzi się tutaj żadna metoda z tradycyjnego pokera Texas Hold’em lub innych odmian turniejowych. Poker wideo to gra oparta wyłącznie o szczęście.

Aces and Eights Poker – podsumowanie

Naszym zdaniem Aces and Eights Poker to dosyć ciekawa wersja pokera wideo. Nie rzuca może na kolana pod względem graficznym, ale za to wizualnie jest bardzo czytelna, nawet na ekranach telefonów komórkowych. Zapewnia też łatwą obsługę i atrakcyjną tabelę wygranych. Szczególnie interesującymi opcjami jest wyższa wygrana za karetę z ósemek lub asów, a także opcja Gamble pozwalająca dodatkowo zwiększyć wygrane, jeśli dopisze Ci szczęście. Ogólnie rzecz biorąc uważamy, że jeśli lubisz grać w pokera wideo, to gra Aces and Eights Poker firmy Habanero jest tytułem, którym warto się bliżej zainteresować.

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena