Tens or Better od iSoftBet

Tens or Better od iSoftBet Szczegóły gry

RTP:
97.96%
Producent:
iSoftBet
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Gra kasynowa Tens or Better została stworzona przez producenta iSoftBet. Jeżeli jej nazwa przypomina wam inną grę karcianą: Jacks or Better, to to skojarzenie jest jak najbardziej na miejscu. Tens or Better ma dokładnie te same zasady – z tą różnicą, że najniższą możliwą parą do uzbierania jest są Jokery, a dziesiątki.

Jeżeli jesteś zainteresowany spróbowaniem swoich sił w pokerze online, koniecznie odwiedź naszą stronę. Oferujemy Tens or Better całkowicie za darmo!

Tens or Better – szczegóły gry

Tens or Better jest grą, którą łatwo zrozumieć nawet początkującym graczom. Wszystkie możliwe układy oraz wysokości wygranych wyświetlane są w widocznej nad kartami tabeli.

Aby rozpocząć grę, należy w lewym dolnym rogu ustawić wysokość zakładu. Następnie może wybrać opcję AUTO PLAY oraz ile razy gra ma się automatycznie odbyć. Jednak AUTO PLAY odbiera nam przyjemność w samodzielnym decydowania o tym, jakie karty możemy zatrzymać. Bo Tens or Better opiera się na zasadach pokera dobieranego, daje nam więc możliwość wymiany kart, licząc na szczęście i uzbieranie odpowiedniej konfiguracji.

Po ustawieniu wysokości zakładu, COLLECT AND GO. Przed nami pojawiają się karty. W tym momencie możemy wybrać, które z nich chcemy zatrzymać, a które wymienić (nie musi się to odbywać na pojedynczych kartach, równie dobrze możemy zatrzymać wszystkie i wszystkie wymienić).

Jeżeli mamy układ zwycięski, w tabeli zostaje podświetlone co uzbieraliśmy i ile wygraliśmy. Po zwycięskie uruchamia się także możliwość rozegrania gry dodatkowej GAMBLE.

Dodatkowa gra GAMBLE to po prostu wybór wyższej karty, od tej, którą trzyma krupier. Jeżeli na się to uda, nasza ostatnia wygrana zostaje powiększona. Jeżeli nie, całkowicie przepada. Gra GAMBLE może zostać przez nas zakończona, jeżeli chcemy zebrać wygraną sumę. Sama automatycznie się kończy po przegraniu lub po 5 wygranych turach.

Tens or Better ma bardzo prostą grafikę, która odzwierciedla ekran automatu do gry. Dzięki temu nie rozprasza i nadaje wrażenie grania w prawdziwy automat stacjonarny.

Jak wygrać w Tens or Better?

Choć Tens or Better sam z automatu kwalifikuje wygrane, to w jego przypadku niezbędna jest znajomość odpowiednich układów kart. Ponieważ decydujemy o tym, jakie karty zostają, a jakie wymieniamy, musimy posiadać wiedzę pozwalającą nam rozpoznać, co dostaliśmy od krupiera.

W tej grze stołowej występują:

  • Poker królewski (Royal flush) – ułożenie kart od Asa do 10 w tym samym kolorze
  • Poker (Straight flush) – ułożenie pięciu kart w kolejności, w tym samym kolorze
  • Kareta (Four of a kind) – to cztery karty o tej samej wartości
  • Full house – układ składający się z Trójki i Pary
  • Kolor (Flush) – to pięć kart w tym samym kolorze (obojętnie od swojej wartości)
  • Strit (Straight) – pięć kart następujących po sobie, ale przynajmniej jedna z nich musi być w innym kolorze.
  • Trójka (Three of a kind) – trzy karty o tej samej wartości.
  • Dwie pary (Two pairs) – układ składający się z dwóch różnych par kart o tej samej wartości.
  • Dziesiątki lub lepiej (Tens or Better) – tytułowy układ, w których wygrywa jedna para, pod warunkiem, że wartości kart wynoszą 10 lub więcej.

Układy kart nie są skomplikowane i łatwo je zapamiętać, dlatego nawet nowi gracze powinni bez problemu nauczyć się oceniać otrzymane karty i odpowiednio je wymieniać.

Podsumowanie

Dzięki możliwości dobierania kart, gracz ma większe szanse na wygraną – gdyż tutaj decyduje nie tylko losowość wybranych układów, ale także umiejętna ocena sytuacji. Im więcej doświadczenia mamy, tym większe są nasze szanse w grze.

Jednak, jak każda gra hazardowa, również i tutaj duże znaczenie ma łut szczęścia. Nawet najbardziej doświadczeni gracze mogą ciągle trafiać na rozdania, których nie da się wygrać.

Chcesz spróbować swoich sił w tej lub innych grach online? Sprawdź naszą stronę! Oferujemy darmowe gry hazardowe bez depozytu i bez rejestracji!

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena