Prohibition

Prohibition Szczegóły gry

RTP:
94.5%
Producent:
Evoplay
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.1
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak

Prohibition za darmo

Prohibition automat do gry opowiada o latach 20 w Ameryce, kiedy to wprowadzono prohibicję, stąd też tytuł tej gry. Warto przyznać, że pomysł na tę grę był bardzo ciekawy, nie każdy pomyślałby, że czas bez alkoholu może być dobrym pomysłem na lot, ale Evoplay, czyli producent Prohibition potwierdza, że rzeczywiście można stworzyć ciekawy automat na bazie takiego tematu.

Jeśli chcesz spróbować Prohibition za darmo, grę tę znajdziesz na naszej stronie. Nie zapłacisz za nią nawet grosza, a możesz poznać wszystkie funkcje i symbole tej gry. Samodzielnie zdecyduj, czy chcesz później przejść na wersję za pieniądze. Dodatkowo jest to Prohibition bez logowania, aby dostać się do tej gry hazardowej nie wymagamy żadnych danych od Ciebie, pozostajesz więc całkowicie anonimowy.

Cechy automatu do gry Prohibition

Prohibition automat to gra wideo, jest ona dobrze wykonana graficznie, wszystkie przedmioty się ruszają, kiedy wylosuje się je w klasterze. Slot ten ma klasycznie 5 bębnów, a do tego 3 rzędy symboli. Minimalna stawka, jaką możesz postawić to 0,1, a maksymalna to 500, jest to duża rozbieżność, która jest zaletą. RTP Prohibition wynosi 94,5%, które jest akceptowalnym wynikiem.

Prohibition demo, jak i płatna wersja mają wiele ciekawych funkcji. Jest to między innymi dwie rundy bonusowe, darmowe spiny, a także Wild i scatter. To dzięki nim masz szansę na większe pieniądze. Gra jest również wyposażona w opcję autoplay, która przyspiesza grę, jeśli planujesz dłuższą rozgrywkę.

Wygrane w Prohibition

Poniżej omówimy wszystkie symbole, które można spotkać w Prohibition gra oraz pokażemy ich wartość. Wszystkie one są związane z tematem i są dobrze wykonane, więc nie będziesz się nudził.

  • Popielniczka z cygarem jest warta co najmniej 0,2 x stawka gracza, najwięcej dostaniesz za 5 symboli, dokładnie 2,5 x stawka.
  • Pudło z alkoholem da Ci maksymalnie 5 x stawka i najmniej 0,3 x stawka.
  • Torebka z pistoletem powiększy Twoje środki o 0,5 x stawka i 7,5 x stawka za 5 symboli.
  • Książka z alkoholem gwarantuje 0,8 x stawka, a może dać do 15 x stawka.
  • Mężczyzna z pistoletem daje maksymalnie 25 x stawka i minimalnie 1,5 x stawka.
  • Pijący mężczyzna przyzna Ci 50 x stawka, a najmniej 2 x stawka.
  • Śpiewająca kobieta wypłaca 100 x stawka oraz co najmniej 2,5 x stawka.
  • Alkohol w butelce, który jest jednocześnie scatterem, da Ci 5 x stawka za 3 symbole i 50 x stawka za 5 butelek.

Zasady automatu Prohibition

Jeśli chcesz zagrać w Prohibition na prawdziwe pieniądze, musisz zwrócić uwagę na wszystkie przyciski, szczególnie na te dotyczące zakładu oraz linii wygrywających. Wszystkie z nich znajdują się na dole ekranu. Duży przycisk na dole rozpoczyna grę, jest on równocześnie przyciskiem autoplay. Przycisk maksymalnie po lewej stronie zawiera wszystkie informacje o slocie, w tym o bonusach i symbolach.

Każdy ma szansę na wygraną w Prohibition. Potrzeba jednak dobrego planu, jak rozporządzać swoimi pieniędzmi i przeobrażać je w zakłady. Nauczyć się tego możesz dzięki wersji darmowej, w której możesz eksperymentować, jak chcesz. Zachęcamy więc do skorzystania z wersji demo, ta przygotuje Cię do wersji na prawdziwe pieniądze.

Bonusy Prohibition

Prohibition online ma kilka ciekawych bonusów, z których z pewnością chciałbyś skorzystać. Scatter, czyli butelka z alkoholem sprawia, że dostajesz 20 zupełnie darmowych spinów. Podczas tej rundy możesz zdobyć dodatkowe spiny, wystarczy jeszcze raz zdobyć alkohol. Kiedy natrafiasz na klastery przedstawiające torebkę z pistoletem, za każdym razem nowy pistolet pojawia się na górze ekranu.

Jeśli zbierzesz ich 10, zostaniesz przeniesiony do rundy bonusowej, w której wybierasz butelki, a te dają Ci dodatkowe punkty. Kolejna runda bonusowa polega na tym, aby znaleźć alkohol schowany w różnych miejscach. Niestety po otwarciu niektórych beczek runda może się zakończyć. Gra jest też wyposażona w symbol Wild oraz w dodatkową rundę po zakończonych spinach, gdzie możesz wygrać mnożnik wygranych.

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
new
Demo slot
Hot Fruits Deluxe
Producent: Amatic
RTP 96%
Ocena 5.0
exclusive
Demo slot
Exploding Fruits
Producent: Evoplay
RTP 96%
Ocena 4.5
new
Demo slot
Wolf Gold
Producent: Pragmatic Play
RTP 96%
Ocena 4.1
new
Demo slot
Faust
Producent: Novomatic
RTP 95%
Ocena 4.0

Prohibition slot – nasza opinia

Prohibition to slot, który opowiada o ciekawym temacie dotyczącym prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Jest on ładnie wykonany graficznie, a muzyka przenosi gracza do lat 30 ubiegłego stulecia. W podróży towarzyszy Ci piękna kobieta w czerwonej sukience. Przygotuj się na interesująco przedstawione symbole oraz na multum bonusów, które można zdobyć na każdym kroku.

Prohibition bez rejestracji znajdziesz na naszej stronie, specjalnie udostępniamy ten slot, abyś mógł na nim potrenować swoje umiejętności. Prohibition bez depozytu oznacza, że nigdy nie poprosimy Cię o żadne pieniądze, nawet na wykorzystanie własne. Włącz grę, graj ile chcesz i zdobywaj doświadczenie.

Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 7.06.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
4.0

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena