Joker Poker

Joker Poker Szczegóły gry

RTP:
98.6%
Producent:
Habanero
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Joker Poker od Habanero to video poker online, który przyciąga spojrzenia pięknymi kolorami. Jednak nie tutaj kryją się jego największe zalety. Jest to nie tylko poker dobierany, który posiada kartę WILD, ale również pozwala nam grać na więcej niż jedną rękę.

Joker Poker będzie miłą odmianą dla fanów gry, którzy szukają w nim jakiejś nowości i urozmaicenia. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Joker Poker koniecznie zagraj na naszej stronie: oferujemy rozgrywkę całkowicie za darmo!

Joker Poker – szczegóły gry

Joker Poker jest bardzo kolorowy i dopracowany. Grafika naprawdę cieszy oko i mocno wyróżnia go wśród innych slotów o tej samej tematyce.

Aby zagrać w Joker Poker najpierw musimy zdecydować na ile rąk chcemy grać. Do wyboru mamy od 1 do 100!

Po wyborze ręki, decydujemy o wysokości zakładu – w tym celu klikamy w strzałki znajdujące się pod żetonem po lewej stronie. Gra ma ustawiony odgórnie AUTO HOLD, czyli decyduje za nas, jakie karty zostaną zatrzymane. Możemy to łatwo zmienić, wystarczy przycisk AUTO HOLD odkliknąć i gra przenosi wszystkie decyzje na gracza.

Gdy już ustawimy wysokość zakładu oraz pozostałe funkcje, pozostaje nam przycisk DEAL, który rozdaje karty. Możemy zatrzymać pojedyncze z nich lub wszystkie wymienić. Po wymianie kart, przycisk DEAL zmienia się na DRAW. Wciskając go uzyskujemy ostateczny wynik rozdania – podświetla się on na widocznej planszy z układami kart.

Jak wygrać w Joker Poker?

Choć gra kasynowa Joker Poker nie odbiega zbytnio swoimi zasadami od znanego dobieranego pokera, to warto spojrzeć na najniższy możliwy układ, jaki ma: Kings or Better. Co to znaczy?

Najniższa pojedynczą parą, jaką możemy wygrać jest para Królów, a kolejną parą Asów. Wszystkie karty poniżej są kartami przegranymi. Dlatego, jeżeli tylko w naszym układzie pojawi się Król, powinniśmy go zatrzymać. W pozostałych przypadkach niskie karty (od Królowej w dół) muszą utworzyć albo dwie różne pary w układzie, albo Trójkę.

Ponieważ w kartach wstępuje tytułowy Joker, najwyższym możliwym układem, są karty składające się z 5 Królów. Joker zastępuje bowiem wszystkie wartości kart i zawsze dopasowuje się do układu zwycięskiego.

A jak wygląda gra na więcej niż jedną rękę? Wbrew pozorom, bardzo podobnie. Do wyboru mamy:

  • 1 rękę
  • 5 rąk
  • 10 rąk
  • 50 rąk
  • 100 rąk

Pod hasłem ręka kryje się oczywiście ilość rozdanych dla nas kart (po pięć na rękę). Można by się zastanawiać, czy musimy teraz decydować o tym, jakie karty zatrzymać w KAŻDYM ze 100 układów z osobna? Na szczęście nie.

Gracz nadal decyduje o tym, jakie karty zostawia tylko w pojedynczym układzie. Ale ma to wpływ na pozostałe 99. Zatrzymane karty powielają się bowiem we wszystkich rozdanych układach. Karty, które postanowiliśmy wymienić są losowane w pozostałych kartach, dzięki czemu pozostałe 99 rąk zyskuje różne kombinacje.

Przy wysokich kartach, jest to bardzo opłacalne dla gracza, niestety niskie karty nawet przy 100 kombinacjach nie dają ani wielu, ani wysokich wygranych.

Podsumowanie

W grze stołowej Joker Poker gracz ma zadowalające szanse na wygraną Nie dość, że może dobierać karty, co pozwala mu na wprowadzenie strategii do gry losowej, to jeszcze dzika karta Joker pozwala na łatwiejsze układanie zwycięskich układów.

Minusem gry jest najniższa zwycięska pojedyncza para – niestety karty poniżej Króla nie są do niej zaliczane. Jednak możliwość gry na kilka, a nawet kilkadziesiąt rąk może zwiększyć nasze szanse na wygraną.

Zainteresował cię Joker Poker? A może chcesz poszukać czegoś innego? Na naszej stronie znajdziesz wiele darmowych gier hazardowych, które nie wymagają rejestracji!

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena