Immortal Romance

Immortal Romance Szczegóły gry

RTP:
96.86%
Producent:
Microgaming
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
243
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.01
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie

        Firma Microgaming znana jest doskonale ze swoich najwyższej jakości oprogramowania, w szczególności zaś specjalizuje się w produktach typu automaty online z gatunki sloty wideo. I właśnie do tej kategorii zalicza się bohaterka naszej dzisiejszej recenzji, czyli Immortal Romance jednoreki bandyta zagraj.

Pierwsze spojrzenie na Immortal Romance

        Gra hazardowa pod tytułem Immortal Romance pojawiła się na rynku w 2011 roku. Był to pierwszy produkt wykorzystujący szeroko reklamowaną przez Microgaming zupełnie nową mechanikę opartą o trzy rzędy symboli, pięć bębnów i aż 243 aktywne linie wygrywające – w tamtych latach była to prawdziwa rewolucja na rynku, nic więc dziwnego, że gra ta była wyczekiwana niecierpliwie przez naprawdę szeroką rzeszę miłośników rozrywki typu gry – automaty w kasynach online.

        Jak już wspomnieliśmy powyżej, jest to gra typu jednoręki bandyta, ale dosyć mocno rozbudowana w porównaniu do klasycznych odmian maszyn do gier. Gra zapiera dech w piersiach swoją oprawą graficzną nawet w 5 lat po jej premierze, wspaniałe animacje i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach elementy wizualne przyczyniają się do tego, że Immortal Romance może śmiało stawać w zawodach o tytuł najładniejszej gry na automatach dostępnej obecnie na rynku.

        Oczywiście występują w niej wszystkie rozwiązania wykorzystywane przez klasyczne maszyny hazardowe, czyli należy zbierać takie same symbole na aktywnych liniach wygrywających, dostępne są także Wildy i scattery, darmowe gry w Immortal Romance i wiele innych atrakcyjnych rozwiązań wzbogacających samą rozgrywkę.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy pozwalające łatwo opanować zasady gry:

  •         Minimalny zakład to 50 centów
  •         Maksymalny zakład na grę to 6 euro.
  •         Maksymalna wygrana wynosi 7,720 euro w standardowej grze oraz do 72,900 euro przy wykorzystaniu dostępnych w grze bonusów.
  •         Gra Immortal Romance wykorzystuje jackpota, niestety nie jest on progresywny. To chyba jedyna istotna wada tej gry – maszyny
  •         Symbolem wild jest logo gry – jeśli trafisz co najmniej trzy wildy na aktywnej linii wygrywającej, otrzymasz nagrodę w wysokości 300 euro. Pięć wildów powoduje podwojenie mnożnika wygranej.
  •         Scatterami są lwie głowy. Ich rola jest o tyle istotna, że uaktywniają one gry bonusowe. Jeśli zbierzesz pięć scatterów na aktywnej linii, Twoja wygrana wyniesie 1200 euro.
  •         Darmowe gry w Immortal Romance są uruchamiane odpowiednimi kombinacjami scatterów lub zupełnie losowo. Na przykład funkcja o nazwie „Dzikie Pożądanie” jest zupełnie losowa, jej pojawienie się wiąże się z rozrzucaniem wildów po bębnach, co niekiedy przyczynia się do sporych wygranych.
  •         Kolejna gra bonusowa to Chamber of Spins, uaktywnia się ją zdobyciem co najmniej trzech scatterów. W tej rundzie można wybrać jeden z czterech bonusów o nazwach pochodzących od imion głównych bohaterów.
  •         Bonus Sarah oznacza 25 darmowych spinów, a dodatkowo pojawia się symbol winorośli. Jeśli trafisz go na co najmniej 3 bębnach, nastąpi losowa wymiana pozostałych symboli – to zazwyczaj oznacza wygraną co najmniej drugiego stopnia.
  •         Bonus Michael to 20 darmowych spinów oraz mnożnik x5.
  •         Bonus Amber to 10 darmowych spinów oraz mnożnik x5. Można dwukrotnie go zdobyć, co oznacza, że ostateczny mnożnik wygranej wyniesie aż x25.
  •         Bonus Troy to ostatni z bonusów, powoduje przyznanie 15 darmowych spinów oraz symbol nietoperza. Każdy nietoperz widoczny na bębnie obok wygrywającej kombinacji powoduje, że wzrasta ona aż sześciokrotnie.

        Cechą szczególną gry hazardowej Immortal Romance online jest to, że wymaga ona sporo czasu poświęconego na rozgrywkę, bo dopiero po uaktywnieniu którejś z bonusowych gier zaczynają sypać się godne uwagi wygrane.

        Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, to zagraj w nią w naszym serwisie, jako że Immortal Romance za darmo jest dostępna bez ograniczeń dla naszych użytkowników. Nie ma potrzeby logowania się, ściągania czegokolwiek z sieci, czy wykonywania innych czynności, po prostu klikasz i grasz!

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
new
Demo slot
Smiling Joker demo slot
Producent: Apollo Games
RTP 95%
Ocena 3.4
Demo slot
Shining Crown
Producent: EGT
RTP 96%
Ocena 3.9
Demo slot
Extra Stars
Producent: EGT
RTP 95%
Ocena 4.1
Demo slot
Burning Hot gra
Producent: EGT
RTP 96%
Ocena 3.2
Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 5.06.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
4.5

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena