House of Fun

House of Fun Szczegóły gry

RTP:
94.96%
Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
30
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.02
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
1.00
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

        Gry maszyny slotowe cechujące się jedną z najbardziej dopracowanych i efektownych szat graficznych są domeną firmy BetSoft Gaming, nie inaczej jest w przypadku House of Fun, należącą do popularnego obecnie gatunku, jakim są automaty online 3D.

Tematyka gry oraz opis zasad

        Klimaty typowe dla horrorów nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród producentów gier, ale House of Fun stanowi chlubny wyjątek pod tym względem. Bohaterami gry jest para nastolatków o imionach Jane i Paul oraz ich pies, którzy zostali zamknięci w starym, pełnym duchów i strachów domu, zadaniem gracza jest pomóc im w uwolnieniu się.

        Oczywiście motywy stanowiące nawiązanie do klasyki horrorów występują w tej grze na każdym kroku – czy to pod gpostacią chudego, przypominającego Drakulę gospodarza domu, czy też żywiącego się surowymi rybami jego pomocnika. Nawet sympatycznie wyglądający z pozoru kotek okazuje się być niepokojąco drapieżnym stworzeniem… Jeśli chciałbyś poczuć dreszczyk emocji grając w gry automaty hazardowe, to zagraj w House of Fun w deszczowy, jesienny wieczór, bez wątpienia poczujesz znakomicie oddaną atmosferę grozy i strachu.

Informacje techniczne

        House of Fun oferuje szereg atrakcyjnych rozwiązań, zarówno wykorzystywane przez klasyczne maszyny hazardowe, jak i dosyć nowatorskie opcje.

  •         Gra House of Fun ma 5 bębnów oraz 30 aktywnych linii wygrywających.
  •         Możliwe stawki to od 1 do 5 żetonów na pojedynczą linię.
  •         Wartość żetonu waha się od 2 centów do 1 euro.
  •         Minimalny zakład to 2 centy, maksymalny to 150 euro (żeton 1 euro x 5 żetonów na linię x 30 linii).
  •         Darmowe gry w House of Fun: tak, aż dwie.
  •         Darmowe spiny: tak

Scatter, wildy, darmowe spiny oraz pozostałe opcje

        Funkcję scatterów w House of Fun pełni tajemnicza skrzynia (pudło ze znakiem zapytania). Trafienie trzech takich symboli na dowolnej aktywnej linii uaktywnia rundę darmowych spinów – warto mieć przy tym na uwadze, że podczas niej środkowy bęben pełni rolę wildów!

        Gra bonusowa: Jeśli na linii 1, 2 lub 3 tej gry jednoręki bandyta trafisz trzy symbole pana domu (szczupły mężczyzna w kapeluszu), to uruchomisz funkcję specjalną o nazwie Mad Click Me. Twoim zadaniem będzie klikać jak najszybciej w obiekty na ekranie zbierając nagrody, do momentu pojawienia się komunikatu o treści „Collect”.

        Symbolem wild w House of Fun jest przerażająca kołatka do drzwi, jeśli pojawią się trzy takie obiekty na dowolnej aktywnej linii, to uzyskasz w tym momencie dostęp do bonusowej gry. Twoim zadaniem będzie wtedy wskazanie Paulowi oraz Jane jednych z 5 drzwi, przez które będą mogli oni spróbować uciec z nawiedzonego domu.

        Tytuł ten cechuje się naprawdę znakomitą grafiką oraz udźwiękowieniem tworzącym odpowiedni klimat. Grywalność zwiększają liczne atrakcyjne dodatki w postaci bonusowej gry oraz darmowych spinów, w zasadzie jedyną wadą jest naszym zdaniem brak progresywnej puli nagród – ale mało które gry na automatach taką opcję przecież oferują.

        Możliwość przetestowania gry House of Fun za darmo dostępna jest bez logowania i bez konieczności pobierania jej dla odwiedzających nasz serwis – zagraj i przekonaj się samemu, że jest godna uwagi!

Poznaj inne kategorie darmowych gier