Elven Princesses

Elven Princesses Szczegóły gry

RTP:
96.4%
Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
30
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
0.1
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak

Elven Princesses automat online

Elven Princesses automat to gra zainspirowana epickimi historiami fantasy, wydana przez Evoplay. Gra demonstruje cały zakres potencjału projektowego i animacyjnego firmy. Fabuła przenosi graczy do mrocznego Królestwa Elfów, reprezentowanego przez trzy piękne elfy: Wojowniczkę, Czarodziejkę i Łuczniczkę.

Każdy, kto chce przetestować Elven Princesses gra hazardowa za darmo może to zrobić na naszej stronie internetowej. Udostępniamy możliwość bezpłatnej gry każdemu, kto chce lepiej poznać automat i podszkolić swoje umiejętności przed rozpoczęciem gry na pieniądze.

Cechy automatu do gry Elven Princesses

Elven Princesses demo to 5-bębnowy automat z 30 liniami wypłaty, który posiada  symbole Wild, funkcję losowego symbolu Wild, symbol Scatter oraz Sticky Wild i darmowe spiny. Ranga zakładów w grze wynosi od 0,1 monety aż do 500 monet. Dzięki darmowym spinom, dobremu RTP na poziomie 96.4% oraz średniej/niskiej zmienności, można oczekiwać regularnych wypłat grze.

Wygrane w Elven Princesses

Symbole, które pojawiają się w Elven Princesses gra przedstawiają trzy Elfie Księżniczki, ich broń i inne cenne przedmioty. Kiedy 3, 4 lub 5 identycznych symboli wyląduje na sąsiednich bębnach, zaczynając od bębna znajdującego się najbardziej po lewej stronie i wzdłuż aktywnej linii wypłaty, tworzy się zwycięska kombinacja.

Tabela wypłat wygląda następująco:

Symbol Wypłata za 5 / 4 / 3 Symbole
Wojowniczka 10x / 2x / 0,5x
Łuczniczka 6x / 1,8x / 0,4x
Czarodziejka 5x / 1,5x / 0,3x
Magiczna Zbroja 4x / 1,2x / 0,2x
Flaga 3x / 1,2x / 0,2x
Kielich 2,5x / 1,0x / 0,2x
Topór 2x / 0,8x / 0,1x
Łuk 1,5x / 0,7x / 0,1x
Różdżka 1,2x / 0,5x / 0,1x

Zasady automatu Elven Princesses

Główny przycisk uruchamiający maszynę znajduje się w środkowej, dolnej części ekranu. Jest to duży przycisk Spin, którego dłuższe przyciśnięcie aktywuje Autoodtwarzanie.

Szczegółowe informacje na temat tabeli wypłat (również w Elven Princesses bez rejestracji) i zasad gry znajdują się w dodatkowej karcie, którą można otworzyć klikając ikonę z literą “i”. W czarnym, dolnym panelu gry znajdują się informacje o saldzie gry, możliwość dostosowania wysokości zakładu oraz zmiana ustawień gry (np. dźwięku).

Bonusy za grę w Elven Princesses

Symbol Wild

Symbol Wild w grze Elven Princesses online przedstawiony jest przy pomocy korony, ma własne mnożniki i może zastępować wszystkie inne symbole oprócz Scatter, aby rozszerzać lub tworzyć zwycięskie kombinacje.

Podczas każdego obrotu można aktywować funkcję losowego symbolu Wild:

  • Mage Wilds – zapełni 2, 3, 4 lub 5 bęben symbolem Wild.
  • Warrior Wilds – nagradza 2 lub 3 symbole Wild po ułożone przekątnej.
  • Archer Wilds – umieszcza 2 lub 3 symbole Wild w dowolnym miejscu na rolkach.

Darmowe Spiny

Naszyjnik Elfów jest symbolem Scatter, a gdy 3 lub więcej tych symboli pojawi się w dowolnym miejscu na drugim, trzecim lub czwartym bębnie, aktywowana zostaje funkcja darmowych obrotów. Na początku funkcji zostaje wybrana jedna z Elfich Księżniczek i to jej runda darmowych obrotów zostaje uruchomiona. Do wyboru w Elven Princesses na prawdziwe pieniądze są trzy rundy:

  • Elven Warrior – 9 darmowych obrotów, podczas których wszelkie dodatkowe symbole Scatter, które wylądują na bębnach, dodają 3 kolejne obroty.
  • Elven Mage – 5 darmowych spinów, w których wszelkie pojawiające się symbole Scatter zamieniają się w Sticky Wilds i pozostają na bębnach.
  • Elven Archer – 7 darmowych spinów, w których mnożnik wzrośnie o 1 za każdym razem, gdy wyląduje symbol Scatter.

Aby rozpocząć rundę wystarczy kliknąć zielony przycisk wirowania w Elven Princesses automat do gry. Spiny będą uruchamiać się automatycznie. W trakcie rundy można zobaczyć liczbę pozostałych obrotów na przycisku Start. Po zakończeniu spinów pojawi się duży baner z kwotą wygranej. Aby przenieść wygraną do swojego salda, wystarczy kliknąć przycisk „Collect”.

Zagraj w Elven Princesses automat do gry – wypróbuj fortunę

Zarówno gra Elven Princesses bez depozytu, jak i za prawdziwe pieniądze daje szansę na długą i ciekawą rozgrywkę. Zdobywaj darmowe spiny i symbole Wild, aby jeszcze bardziej zwiększyć szansę na wygraną. Jeżeli chcesz wypróbować grę bez opłat sprawdź Elven Princesses bez logowania, która dostępna jest na naszej stronie.

Poznaj inne kategorie darmowych gier