Double Zero Roulette

Double Zero Roulette Szczegóły gry

Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Double Zero Roulette

Dzisiaj chcielibyśmy Ci zaprezentować jedną z ciekawszych wersji ruletki online, jaką jest Double Zero Roulette. Ta gra została wyprodukowana przez firmę Nextgen Gaming, która od wielu lat słynie z produkcji wysokiej jakości gier stołowych i slotowych – ogólnie hazardowych. Ruletka to jak powszechnie wiadomo gra, w której nie rywalizuje się z innymi graczami, Twoim rywalem jest jedynie samo kasyno, a konkretniej rzecz biorąc po prostu szczęście. Idealnie się więc nadaje ta gra do oferowania w kasynach online!

Możesz się przekonać o tym, czy przypadnie Ci do gustu grając w nią w naszym serwisie internetowym. Mamy specjalnie dla Ciebie wersję demonstracyjną Double Zero Roulette. Oparta jest ona o wirtualne monety. Oznacza to, że wszystkie rozliczenia finansowe przeprowadzane są właśnie za pomocą takich wirtualnych monet. Nie musisz niczego wpłacać, bo dostajesz przy uruchomieniu gry pakiet 1 000 monet, które możesz wykorzystać do grania. Wszystkie wygrane także dostaniesz w wirtualnych monetach. Naturalnie nie możesz ich zamienić na prawdziwe pieniądze. W końcu to wersja demo!

Niemniej jednak jest to świetna sposobność do tego, by poznać grę, zrozumieć sposób tworzenia zakładów i układania żetonów w odpowiednim miejscu na stole. Zobaczysz, czy oprawa graficzna i animacje przypadną Ci do gustu, czy interfejs jest wystarczająco wygodny w obsłudze, a także czy Double Zero Roulette będzie działać wystarczająco wydajnie na Twoim smartfonie, jeśli będziesz chciał zagrać w tę grę na telefonie.

Cechy Double Zero Roulette

Double Zero Roulette została wydana na rynek w lipcu 2017 roku. Jest internetową wersją popularnej w wielu kasynach na świecie ruletki amerykańskiej – wykorzystuje zasady tej gry i ma wszystkie jej kluczowe cechy. Oznacza to, że mamy na kole ruletki 38 przegródek

  • 36 ponumerowanych od 1 do 36,
  • jedną zieloną oznaczoną jako 0 (zero),
  • drugą zieloną z oznaczeniem 00 (podwójne zero).

Takie rozwiązanie oznacza niższe prawdopodobieństwo uzyskania wygranej oraz niższy wskaźnik zwrotu dla gracza (RTP), niż w przypadku ruletki europejskiej. Ruletka amerykańska (czyli także Double Zero Roulette firmy NextGen Gaming) ma RTP na poziomie 94,75 lub 92,105% jeśli obstawimy zakład na 5 numerów, natomiast ruletka europejska ma RTP wynoszący 97,30%.

W grze stawiamy zakłady za pomocą żetonów. Najniższa wartość pojedynczego żetonu to 0,10, a najwyższa to 5 000. Nominał konkretny zależny jest naturalnie od waluty, jakiej używasz. Z ciekawszych rzeczy mamy tutaj tryb gry przyspieszonej, tzw. Turbo. Aby go uaktywnić, wystarczy kliknąć żółtą ikonę koła zębatego znajdującą się w prawym górnym rogu, a następnie kliknąć pierwszą z lewej ikonę z przekreśloną podwójną strzałką. Zauważ, że w tym momencie zmieni się także ikona na ekranie głównym z pojedynczej strzałki na podwójną. W takim wypadku gra zaraz po postawieniu zakładu i kliknięciu tej ikony wyświetli Ci wynik rozgrywki, bez dodatkowej animacji kulki na kole gry hazardowej.

Nie ma w grze Double Zero Roulette żadnych funkcji ułatwiających rozgrywkę, typu Autoplay. Jedną pomocą dla gracza jest przycisk REBET mający postać żółtego przycisku z dwoma stosami żetonów nad ikoną PLAY.

Jak zagrać w Double Zero Roulette?

Sam proces rozgrywki w Double Zero Roulette jest bardzo prosty.

  1. Najpierw korzystając z panelu w prawym górnym rogu wybierz interesującą Cię wartość żetonu.
  2. Następnie kliknij na schematycznie przedstawiony stół gry, by postawić swój zakład. Możesz na przykład obstawić czarne, czerwone, parzyste, nieparzyste, pierwsza 18-tka lub druga (liczby od 19 do 36), pierwszy tuzin, konkretną liczbę, rząd… ogólnie rzecz biorąc dowolny zakład, na jaki pozwala ruletka amerykańska.
  3. W razie wątpliwości możesz skorzystać z podpowiedzi dostępnej po kliknięciu w żółty przycisk z literą „i”. Dowiesz się w ten sposób także, jaka wygrana przypada na dany rodzaj zakładu.
  4. Jeśli masz już gotowy zakład na kolejną rundę w Double Zero Roulette, to po prostu kliknij znajdujący się po prawej stronie stołu zielony przycisk ze strzałką. Ekran gry przesunie się w górę pokazując Ci obracające się koło ruletki oraz kulkę toczącą się w przeciwną stronę. Po kilkunastu sekundach kulka podskakując zatrzyma się w jednej z ponumerowanych przegródek.
  5. Następnie gra oszacuje wynik rozgrywki i na podstawie Twoich zakładów wypłaci Ci ewentualną wygraną, jaką udało Ci się uzyskać.

I to wszystko! Jeśli będziesz chciał zagrać ponownie na taką samą kwotę, to kliknij przycisk REBET znajdujący się powyżej przycisku PLAY. Wtedy żetony znów znajdą się na tych samych miejscach, a Ty będziesz mógł rozpocząć kolejną rundę. Możesz także zdjąć żetony ze stołu na wypadek jakbyś zmienił zdanie kliknając przycisk UNDO (zawinięta w lewo strzałka) poniżej przycisku PLAY.

Możesz jeszcze korzystając z ikony koła zębatego włączyć lub wyłączyć lektora oraz dźwięk koła i żetonów padających na stół. I to wszystko, nie ma tutaj już żadnych opcji dodatkowych. W końcu gra Double Zero Roulette jest w pełni klasycznym i dokładnym odwzorowaniem ruletki amerykańskiej, nie ma więc w niej miejsca na dodatkowe funkcje odbiegające od kanonu gry.

Jako że jest to ruletka amerykańska, to mają w niej zastosowanie wszelkiego rodzaju metody i strategie pozwalające zminimalizować przegrane przy umiejętnym zarządzaniu żetonami. Wprawdzie to gra czysto losowa, ale wcale nie oznacza to, że nie można próbować! Oto dwie strategie dające szansę na odejście od stołu z małą nadwyżką.

System Martingale

Ta opcja jest tak prosta, że nawet zupełnie początkujący gracz sobie z nią poradzi. Otóż zawsze stawiaj na zakłady typu 1-1, czyli na parzyste – nieparzyste, czerwone – czarne, 1 – 18, 19 – 36 itp. Jeśli przegrasz, w kolejnej rundzie postaw dwukrotność poprzedniego zakładu. Jeśli wygrasz, to wróć do pojedynczej stawki. Jeśli przegrasz, to ponownie zwiększ dwukrotnie wysokość zakładu. I tak do skutku. Metoda ta polega na tym, że w przypadku wygranej dostaniesz dwukrotność zakładu – więc w teorii zawsze będziesz o wartość jednego zakładu „na plusie”.

System Parley

To dosyć podobna metoda do opisanej powyżej, jednak należy w jej przypadku postępować dokładnie odwrotnie. Także stawiasz zawsze na zakłady typu 1-1. Jeśli przegrasz, nie podwajasz zakładu jak przy Martingale, ale pozostajesz przy pojedynczej stawce. Jeśli wygrasz, to całą wygraną (dwukrotność zakładu) stawiasz ponownie na zakład 1-1. Proces możesz powtarzać do woli, jednak doświadczeni hazardziści twierdzą, że należy zatrzymać się po trzecim, najpóźniej czwartym kroku, wziąć wygrane i zacząć ponownie od pojedynczego zakładu. Zaletą systemu Parley jest to, że nie wymaga on inwestowania wysokich kwot zakładów jak przy Martingale – grasz środkami pochodzącymi z wygranych, a nie własnymi.

Gra Double Zero Roulette to świetna gra hazardowa, którą warto poznać i przede wszystkim zagrać. Zwłaszcza wtedy, gdy nie miałeś do czynienia wcześniej z żadną ruletką online.

Poznaj inne kategorie darmowych gier