Book of Magic

Book of Magic Szczegóły gry

RTP:
93.7%
Producent:
EGT
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Symbol Scatter:
Tak
Min. liczbja żetonów na spin:
20
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
400
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie

Magia wielkich pieniędzy

Book of Magic to slot video operujący na platformie wschodnioeuropejskiego dostawcy systemów kasyn online, firmy Euro Games Technology. Jest to gra osadzona w klimacie fantasy, dlatego, oprócz charakterystycznych symboli karcianych, jakie zawierają klasyczne automaty online, znajdziemy tu także Brodatego Maga, Piękną Czarodziejkę i kilka typowych magicznych artefaktów. Symbole są czytelne, barwne , utrzymane w łatwo rozpoznawalnym stylu grafików z EGT, a wygranej towarzyszą przepiękne animacje. Rozgrywce akompaniuje zestaw dźwięków w jakie standardowo zaopatrzone są gry na automaty bułgarskiego studia, włączając charakterystyczne “patataj”, rozlegające się podczas wirowania bębnów.

Przyjrzyjmy się zawartości tego Magicznego slota

Book of Magic to slot o dwudziestu liniach wygrywających i pięciu bębnach. Maksymalna wygrana wynosi 200,000 żetonów (przy grze za maksymalną stawkę, która wynosi 400 żetonów) i jest przyznawana za trafienie pięciu symboli Wild lub pięciu ikon przedstawiających Magiczną Kulę. Tytułowa Book of Magic, czyli Księga Magii jest jednocześnie symbolem Wild, który tak jak w większości gier tego typu zastępuje pozostałe symbole znajdujące się na liniach wygrywających, z wyjątkiem znaku Scatter. Ciekawostką, której zazwyczaj nie posiadaj darmowych gier hazardowych typu Book of Magic, jest podwajanie wygranej, kiedy na linii wygrywającej znajdzie się więcej niż jeden symbol Wild. Magiczna Kula jest symbolem Scattera. Pojawienie się na ekranie trzech lub więcej takich ikon skutkuje przyznaniem graczowi 15 darmowych spinów, podczas których wygrane są potrajane! Co ciekawe, darmowe spiny są rozgrywane na alternatywnym zestawie bębnów, a to cecha, którą nieczęsto posiadają gry typu jednoręki bandyta. Każda wygrana poniżej 700 żetonów aktywuje prostą grę hazardową, w której musimy odgadnąć kolor jednej z dwóch kart. Grę uruchamia się klikając na przycisk “Gamble” w prawym dolnym rogu slota. Dobry wybór oznacza podwojenie naszej wygranej, natomiast spudłowanie – jej utratę. Tak jak inne gry – maszyny hazardowe firmy EGT tak i Book of Magic ma zaimplementowaną rundę bonusowa o nazwie Jackpot Cards. Uruchamiana jest ona losowo, po zakończeniu spinu. W Jackpot Cards mamy do dyspozycji 12 kart, a naszym zadaniem jest ich kolejne odkrywanie, dopóki nie uzyskamy trzech kart jednego koloru. Wysokość przyznanego bonusu zależy od koloru jaki odkryliśmy oraz od stanu jednego korespondującego z nim licznika znajdującego się w górnej części slotu.

Oto podstawowe walory gry Book of Magic

  •         typ slotu: video slot
  •         liczba bębnów: 5
  •         liczba linii wygrywających: 20
  •         symbol Wild: tak, wizerunek Magicznej Księgi
  •         symbol Scatter: tak, ikona Magicznej Kuli
  •         darmowe spiny: tak, 15 darmowych spinów, podczas których wygrana ulega potrojeniu
  •         rundy bonusowe: gra hazardowa polegająca na odgadnięciu koloru karty, czteropoziomowy bonus Jackpot Cards
  •         minimalna stawka na jeden spin to $20 a maksymalna $400
  •         autoplay: tak

Czym Book of Magic przewyższa inne gry na automatach?

Book of Magic online to typowy produkt ze stajni Euro Games Technology, który z bezwzględnie będzie cieszył się popularnością wśród fanów Władcy Pierścieni czy Harry’ego Pottera. Klasyczny interfejs w połączeniu z niebywałą płynnością rozgrywki zapewniają długie godziny znakomitej zabawy.

Book of Magic jest dostępna na stronach naszego portalu.  Zachęcamy gorąco, zagraj w Book of Magic za darmo! Gra nie wymaga rejestracji ani pobierania jakichkolwiek plików.

Darmowe automaty, które mogą Cię zainteresować
exclusive
Demo slot
Gra Mystery Jack za darmo
Producent: Wazdan
RTP 96%
Ocena 4.4
Demo slot
Hugo gra za darmo
Producent: Play'N GO
RTP 96%
Ocena 3.8
Demo slot
American Hot
Producent: APEX
RTP 96%
Ocena 2.6
Demo slot
Arcade
Producent: Wazdan
RTP 96%
Ocena 4.0
Tadeusz Merkator
Autor recenzji: Tadeusz Merkator
Ekspert gier kasynowych
Zobacz profil autora
Zaktualizowano: 5.06.2024
Publikacje: 309
Ocena gry od naszych ekspertów
3.8

Poznaj inne kategorie darmowych gier

Ocena